Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan is történt Tupac Amaru...

Hogyan is történt Tupac Amaru Shakur halála? Egyáltalán megtörtént?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Nem gyalázást szeretnék, csak kicsit belemerülni és kivesézni ezt a "2pac halála" témát...

Rengeteg teória van, hogy pontosan mi is történt azon a bizonyos szeptemberi napon...

Akit egy kicsit is érdekelt ez a dolog, az már látta a "2pac 24 órája" című filmet", ami a rapper életét


bemutatja nagy vonalakban.Emellett tudjuk, hogy ő akkora embernek számított a maga idejében, hogy minden


rezdülése, mozgása, pillanata videóra volt véve...Na, most nekem ne akarja bemesélni senki, hogy mindenki


belenyugszik abba, hogy meghal, hogy az akkori rendőrség olyan visszamaradott lett volna, hogy ne tudja volna


kinyomozni ennyi információból a gyilkost(Gondolok itt a fehér Cadillacra, a kocsiból kilövő ember homlokára,


szemére...)Nem igaz, hogy ennyi információból senki nem tudott semmi kézenfogható magyarázatot találni, az


araszoló kocsikonvoj egyik tagja sem ment a Cadillac után...

Mi a véleményetek erről?Kicsit utána próbáltam menni ennek a dolognak...

Egyes teória szerint Notorious BIG ölette meg Tupacet egy bérgyilkossal, és ugyanez az ember végzett vele 7


hónappal később, mert nem fizette ki azt a pénzt, amit Tupac megöléséért ígért...

Belevonták már itt Orlando Anderson-t,P. Diddyt, Eddie Murphyt is, hogy köze volt a dolgokhoz, de ezeket


amatőr emberek írták, nem merültem bele...

Olvastam olyat is -ami engem sem hagyott szó nélkül- hogy ez a sok teória,elmélet mind csak a médiában való szereplési vágynak köszönhető...


Néhány forrás:


[link]

Ezt mindenképp nézzétek meg, saját írása a srácnak, nézzétek meg az interjút, és legutolsót főleg, és kérem a véleményeteket erről az egészről!


[link]

És mi a véleményetek erről, hogy 2014-ben visszatér?


Tupac feltámadása c. film magyar felirattal:

[link]


Egy angolszöveges videó, nekem nem mondd semmit sajnos:

http://www.youtube.com/watch?v=rBW4i2LrLeU



Szeretném, ha mindenki kifejtené a véleményét, és nem párszavas válaszokat várok...Béke!


2012. júl. 9. 20:17
1 2
 1/19 anonim válasza:
86%
Hát nem is tudom,régi sztori,és csak véleményt írok.7 napig kómában volt,majd meghalt,a tettesek még mindig ki tudja kik voltak.Ha megnézzük a dalszövegeit,a családi hátterét.....az is lehetett ok,lehettek "irigyesei",sőt abból tuti nem volt kevés.Hatalmas ember volt tehát oka konkrétan bárkinek lehetett arra,hogy megölje,hiszen ő volt valaki,akárcsak Bruce Lee vagy Brandon Lee,akit ugyanígy lelőttek.1996 nagyon régen volt,ennyi ideig nem lehet bújkálni,főleg ekkora rajongói tömegtől,akik éltek-haltak érte.Véleményem szerint lelőtték és igenis meghalt,valaki egyszerűen abból akar pénzt csinálni,hogy az ellenkezőjét nyilatkozza ennek és hazugságokat hord össze.Rengeteg halottból élő embert csinál a média,de mindezt csak a pénz miatt,ennek semmi más oka nincsen.Sajnos......szóval bármennyire is tehetségesnek tartottam őt és nagy embernek,nyugodjon békében 2Pac.És béke!
2012. júl. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem Biggie Smalls ölette meg Tupacot. Tupac 16 évesen kezdte a karrierjét LA-ben, a New York-iak próbálták hívni, hogy náluk dolgozzon, de Tupac nem ment (így keveredett bele P Diddy, aki akkoriban a Bad Boys Records tulaja volt). Mikor visszament New Yorkba meglátogatni a rokonokat, Biggie-ék rá is lőttek.

Az igazi harcot a California Love c. szám indította el, ez kiélezte az ellentétet a west és az east között. Tupacot később börtönbe zárták fél évre, ezalatt Biggie írt egy zenét, hogy Tupacot épp s*ggberakják a börtönben... Mikor Tupac kijött, megszületett a Hit 'em up és a To live and die in LA, szerintem ezzel a két zenével vívta ki maga ellen Biggie haragját véglegesen.

Úgy látom, otthon vagy a témában, lehet hogy nem mondok újat, de leírom. Nem csak Tupac halt meg a "harcban". EDI Mean, Young Hollywood, Eazy-E... Ez mind az east coast műve. Tupac barátai voltak, és ezért így kellett járniuk.


Utálom is az egész east coast-ot mint a sz*rt.

2012. júl. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Úgy látom, google Young Hollywood néven nem találja. Yaki Kadafi - így keresd ha érdekel.
2012. júl. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Mostmár egy ideje megtanultam ezeket mert itt élek Kaliforniában!

Itt minden nap van szó 2Pac -ról

Szóval az egész úgy kezdődött hogy 2Pac börtönbe került!Ekkor Notorius Big megírta azt a számát hogy Pac-nak szétk.rják a segg.t a börtönben!Pac kijött megirta a Hit Em Up számát amiben elmondta hogy Biggiet nem engedte be a k.rvaja a saját házába és 2Pac könyörgött neki hogy engedje be!Erre Biggie elhallgatott!2Pac-nak volt egy fellépése a Gangsta Party ahol fellépett és ott azt mondta idézem:Hehe Biggie te szánalmas állat megirtam a Hi Em Up-pot te meg kussolsz hehe.

Ezt kb:5000 ember előtt!Biggie megunta és felbérelt egy Bérgyilkost aki megölte 2Pac-kot R.I.P Ezek után mivel Biggiet 2Pac tartotta el nem tudta fizetni a bérgyilkost és ez lőtte fejen NOTORIHS BIGGET.. DE hát ez a Kaliforniai történet!Amit itt mondanak!Ugy hogy sztem ez az igaz!De nem hinném hogy 2Pac meghallt mert egy fehér Cadillac Nem látta senki a rendszámát nem mennt utánna senki nem látták az elkövetőket a Gumiminta homlok orr azonosítás.És ami itt új hír Kaliforniában hogy nem látták 2Pac-kot a földön feküdve se a mentő autóban se sehol ! Na ezt oldja meg valaki!

2013. márc. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok:

Eazy E nem azért hallt mrg mert Pac hacerjai voltak!Akkor Dr.Dre,Snoop Dogg,Eddie Murphy,? Mért is nem halltak meg o.O Eazy E azért hallt meg mert ő nagyon utasitotta a East Coast és a West Side-ot tehát Tupac is eredetileg East Coastba született mert New Yorki de ő akarta betiltani ezt a két ellenfelet!Pont azért mert Pac mind a 2-hőz tartozott ha nem igy van remélem nem sértődik meg rám :)

De ezt utálom én is mint a szart :D

2013. márc. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 TheDarkHUN válasza:
Nem biztos hogy meghalt!!!! vannak teoriák ki tudja http://www.youtube.com/watch?v=N0dp5BIjEB0
2013. júl. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
66%
Érdekes amiket írtok, én még régebben azt hallottam, hogy 2Pacokat azért ölette meg Notorius mert ( Lil Kimmel ) Notorius csajával kavart. Noti ezt nem hagyta és megölette. 2Pac emberei meg bosszút álltak. De nem tudom, hogy melyik lehet igaz.... :(
2013. aug. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%
Biggie-nek sose volt Lil Kim a csaja... :D Neki Faith Renée Evans volt a felesége, és elméletileg vele tényleg kavart Tupac.
2013. aug. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Itt Mindent megtalálsz: [link]
2014. jún. 13. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Szoladi Dávid válasza:
2014. aug. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!