Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondolsz Rúzsa Magdiról?

Mit gondolsz Rúzsa Magdiról?

Figyelt kérdés

2012. júl. 24. 23:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mint ember, egyáltalán nem szimpatikus, viszont rohadt jó hangja van.
2012. júl. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon jó hangja van, én őt tartom a legjobb magyar énekesnőnek.
2012. júl. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

tehetséges, jó hangja van.

de a tekintete ijesztően hideg,és enyhén nagyképűnek tartom. persze lehet, hogy a való életben más.

2012. júl. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Én nekem már volt szerencsém 2x találkozni vele és mind2 alkalommal nagyon kedves és közvetlen volt :) ! (nem úgy mint a többi sztár akivel találkoztam) A hangjáért egyenesen odáig és vissza vagyok :) !!!!!!!! Én annyira szeretem, hogy még a nevét is magamra tetováltattam 2007-ben. Azóta se bántam meg! Sőt! Én 2006 óta folyamatosan nyomon követem a munkásságát és már nagyon várom az új CD-t is :) !!! Különösen szimpatikus benne, hogy nem a kereskedelmi csatornák csatlósa, hanem az igényesebb igazi magyar DunaTV M1, M2 tűnik fel gyakran. Az arcát pedig az állatvédőknek (fogadj örökbe kutyut) és beteg gyerekeknek (bátortábor)"adja" és nem az apródnak meg az ehhez hasonló lényegtelen dolgoknak. Minden tiszteletem az övé! Az önálló estje egyszerűen fantasztikus...(nem csak egy stílushoz ért ugyan olyan csodálatosan énekli az összeset) És nekem a tekintetével sincs bajom XD ... mert 1képen hidegen néz :P XD ....
2012. júl. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én asse tom ki az
2012. aug. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
Rúzsa Magdi tetováláás :DD Kész :D
2012. aug. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Se a kinézete, se a kisugárzása nem jön be nekem képernyőn keresztül, meg az énekhangját se szeretem hallgatni. Biztos tehetséges ha sok embert meggyőzött róla, de nem említeném őt egy sorban a régi nagyjainkkal akik még a Ki mit tudban tűntek fel.
2013. febr. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem emberként is, énekesként is <3 <3
2013. febr. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!