Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondolsz az idei Eurovízió...

Mit gondolsz az idei Eurovízióról? Mennyi esélye van Magyarországnak?

Figyelt kérdés

Az idei eurovízión egy csomó lassú szám van....


De mennyi az esélye Magyarországnak? Mert ha tényleg politika alapján szavaznak, akkor idén sem kecsegtet valami jó eredménnyel az Eurovízió :S


2012. márc. 15. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez az eurovízió egy overrated sz_r. Még ha nyernénk is, nem ez hozná meg a sikert az adott előadónak... ugyanolyan hullócsillag-gyár mint a zikszfaktor meg a gigasztár.
2012. márc. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 k.lau13 ***** válasza:

Az elsővel értek egyet... "overrated sz_r", ez tetszett :DD


de komolyan ez igaz, szerintem... túl sok értelme mondjuk alapból nincs az egésznek, mert mi a fenének? Ha nyernek a magyarok, akkor sem fognak több magyar számot hallgatni, és biztosra veszem, hogyha teszem azt nyernek a... tudomisén a németek, akkor mi sem fogunk ettől még több német számot hallgatni... Az egésznek amúgy mi a célja? Mire jó egyáltalán? ez az egyik...


Amúgy nem tudom, szerintem a lassú számok is nagyon jók...


A másik, hogy vannak egy csomóan, akik egymásra szavaznak, általában nyernek is, a többi országnak így nem sok esélye marad... De az egész vége úgyis csak az lesz, hogy egyre több "kreált sztár" lesz, mint Amerikában Justin Bieber meg ilyenek... A politikáról meg halvány gőzöm sincs(csak mert nem érdekel), de szerintem hülyeség ez alapján szavazni...


Na, ha valaki hasonlóan gondolkodik, mint én, már láthatja is, hogy az egésznek alig van valami köze a zenéhez... Na szóval hogy összegezzem ami gyakorlatilag válasz a kérdésedre, szerintem Magyarországnak nincs túl sok esélye. Mondjuk ha volna valami fogalmuk a JÓ magyar előadókról, és őket küldenék ki, lehet több esély volna, de így nem sok.......

2012. márc. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Tiszta hülyeség, amit itt írtak...nem sz*r, hanem a világ legjobb műsora, és az is marad örökké...az első elődöntőben, ahol vagyunk, közepes esélyünk van...eléggé sz*r a Whyt about...-hoz képest.
2012. márc. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*What about...
2012. márc. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nyerni nincs esélyünk sajnos, de mindenképpen a jobbak közé tartozunk. Remélem azért jó helyen végzünk majd, én úgy gondolom hogy nagyon jó a mostani indulónk, a többiekhez viszonyítva is.

A legtöbb külföldi elég jó helyre sorol minket, de az is igaz, hogy nagyrészük szerint élőben elég gyengék vagyunk. :(

Viszont az sajnos igaz, hogy teljesen mindegy mennyire vagyunk jók, mert úgysem az számít ebben a versenyben. :(

2012. ápr. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 k.lau13 ***** válasza:

a harmadiknak mondanám, hogy ne mondd, hogy hülyeség, nézőpont kérdése. De felőlem aztán...


A baj az, hogy annyi jó magyar előadó van, de nem küldenek ki senkit, aki tényleg jó, vagyis nekem úgy tűnik.


Amúgy nyerni nem fognak pont a magyarok. Van egy rakás kis állam, akik egymásra szavaznak. Ez így lehetetlen.


Béke veletek.

2012. ápr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 happyday ***** válasza:
Az eurovízió pocsék műsor...egy nem tuc-tuc zenésznek esélye sincs,hogy megnyerje.Sajnos nincs másik ország,ahol csak magyarok élnek.
2012. okt. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!