Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vajon a Linkin Park mit...

Vajon a Linkin Park mit gondolhat a Green Day-ről és mit gondolhat a Green Day a Linkin Parkról?

Figyelt kérdés
én személy szerint a linkin parkot sokkal jobban szeretem, ők tényleg letettek vmit az asztalra, mig a green day egész pályafutásuk alatt ha 10 féle akkordot játszott...
2012. júl. 25. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
én is jobban szeretem a Linkin Parkot mint a Green Day-t. De hogy mit gondolhatnak egymásról azt csak ők tudhatják..
2012. júl. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az LP-ben sincs túl sok akkord. És azt sem mondanám, hogy annyit letettek volna az asztalra. Inkább csak jókor voltak jó helyen, ahogy ezt mondani szokás. A 90-es évek végén és a 2000-es évek elején ez a nu-metál stílus, amit ők is képviselnek aranykorát élte. A Linkin Park jó érzékkel megragadta ezt a hullámot és így már az első albummal hatalmas sikert tudtak aratni.

A nu-metál korszak körülbelül 2005-ben véget ért. Ha napjainkban alakult volna meg a Linkin Park, és adták volna ki a Hybrid Theory-t kétlem, hogy különösebben nagy hírnevet szereztek volna.

Szóval ezért nem tartom őket sokra, de ez csak az én véleményem. Egyébként szerintem semleges érzései vannak az együttesnek egymás iránt.

2012. júl. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*Semleges érzései vannak a KÉT együttesnek egymás iránt.
2012. júl. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
előttem szólóval értek egyet, ha itt zenei " tudásról " beszélünk, akkor szerintem 2 rossz bandát választottál, elég messze állnak tőlük http://www.youtube.com/watch?v=P40eSurfkqI&feature vagy tőlük http://www.youtube.com/watch?v=f7EzA0Oeah8 utóbbiak, nem nagyon ismertek viszont zeneileg mérföldekre vannak a 2 bandától, szóval ez a 10 akkordod elég nagy baromság, vannak akik technikás zenét játszanak, mégsem ismertek, egyébként nincs bajom a fent említett zenekarok egyikével sem, csak a véleményem.
2012. júl. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!