Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Valaki megtudná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Valaki megtudná magyarázni, hogy pasi fejjel mit gondolhat?

Figyelt kérdés

van egy fiú akivel 6hónapja ismerjük egymást,kezdetektől nagyon jól elvoltunk,elvagyunk... a 6hónap alatt nem volt olyan nap,hogy ne beszéltünk volna msn,facebook,telo,sms...stb. minden héten legalább egyszer találkozunk... igazából nem akartam tőle többet barátságnál,de aztán valahogy beleszerettem...neki volt elég sok barátnője és tudom,hogy jóba van az exeivel..emiatt még így is,hogy nem az enyém...féltékeny vagyok néha :S a lényeg,hogy szombaton találkoztunk...smároltunk..jó volt vele lenni.. mikor irtam neki másnap,hogy hiányzik..annyit irt rá,hogy az baj.. és azóta nemsok mindent irt :( pedig minden délelött beszélni szoktunk... vajon megunt? vagy mit érezhet? tegnap elküldtem neki egy beszélgetést régebbről...amibe leirta,hogy mekkora szerencsétlen a volt pasim hogy nincs mellettem..mert egy ilyen lányt meg kell becsülni... este elküldtem 22.30körül és reggel néztem meg,hogy irt-e... nem irt.. pedig elolvasta 2:26kor :(( csak megbökött. visszaböktem.megbökött. de nem ír. :(( tuti,hogy megutált...

18/L.


2012. júl. 3. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Dehogy utált meg. Viszont könnyen lehet, hogy nem úgy érez irántad, mint te iránta.

Meg kell találnod a módját, hogy elmondja, mi jár az ő fejében.

2012. júl. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet megijedt, hogy kezd komolyra fordulni a dolog. Lehet benne van valami félelem, ami miatt nem mer lépni. Smárolni könnyű, abból még nem lesz kapcsolat. Lehet csak szexet akar és nem meri elmondani neked, lövésem sincs, tényleg ő tudja ezt, meg kéne beszélnetek. Írj neki tényeket, hogy mit érzel, te hogy látod, eltűnt, stb. Ne kertelj, ne 100 éves beszélgetéseket másolgass neki, hanem hogy most hogy látod. Úgy fogalmazz hogy ne kerülhesse ki a kérdéseket. Ha ezután se válaszol, akkor hagyd.
2012. júl. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

mivel jó a lányoknál ezért nyilván könnyen meg tud szerezni bárkit és sztem. ebbe unt bele és egy olyan lányt keres aki nem olyan könnyen kapható mint az előzőek....te már leírtad magad azzal, hogy egyből azt írtad "hiányzik" és ezzel te is csak egy olcsó nővé váltál a szemében akiért nem érdemes gürcölni mert úgyis egy-kettőre le tudna fektetni

máskor egy másik pasi esetén majd ne ugorj egyből a nyakába....várd hogy ő kezdeményezzen, ő írja meg először hogy hiányzol neki...stb. ha bekuncsorogsz majdnem biztos hogy úgy fogsz járni mint most....bármennyire is hiányzik vagy valami... nem szabad megadnod magad....nem íhatsz neki ilyeneket!!! Tanulj meg várni és légy erős...hidd el sokkal jobban fogsz járni ha türelmes vagy és nem tárulkozol ki előtte egyből mert nagy pofára esés lehet az ilyen esetekből.... :/

19/L

2012. júl. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van 3. válaszoló. Nálunk is párom mondta először, hogy szeret. Én nehezen mondtam ki először ezt a szót... pedig már lángoltam a szerelemtől. Talán így volt a jó, mert nagyon megbecsül, s már évek óta együtt vagyunk- első szerelem mindkettőnk részéről. Kérdező, sajnálom, hogy ez most nem jött össze, legközelebb hagyd, hogy a srác mutassa/ mondja el neked az érzéseit.

20/L

2012. júl. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudja kifejezni, hogy erre hogy reagáljon megfelelően. Jól megérti, hogy miről van szó, de nem vonzódik hozzád annyira amennyire te akarod.
2012. júl. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
azóta írt..." hogy kellesz nekem " már tényleg semmit nem értek ://
2012. júl. 5. 22:22
 7/8 anonim ***** válasza:
És ha a srác ugyanígy tesz, nem fog megalázkodni vagy nem fog ő színt vallani, pont ugyanezen okok miatt, mert elveszti a varázsátm ha könnyen adja magát?
2012. júl. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ő kell neked, te kellesz neki.

Ezen mit nem lehet érteni?

2012. júl. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!