Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » One Direction fanok válaszolná...

One Direction fanok válaszolnátok néhány kérdésemre? Bőv. Lent

Figyelt kérdés

Először is miért van az hogy a számok 99,9%-át Liam kezdi?

Másodszor miért énekel Harry és Liam a legtöbbet, esetenként Zayn is...miközben mind az 5 fiúnak jó hangja kell hogy legyen ha már beválogatták őket. Ennek ellenére Niall is nagyon keveset de Luis szinte egyáltalán nem énekel szólóban. Miért van ez?

És végül, miért van az h Liam-et kevesebben szeretik mint a másik 4 fiút? Vagyis én így vettem észre hogy valahogy mintha érte kevesebben rajonganának (sokmindenkinek látom kiírva zaynt luist, harry, meg niallt de Liamet nagyon ritkán) holott szinte neki van a legtöbb szólója és szerintem ő a legaranyosabb.

Ezekre a kérdéseimre eddig sehol sem kaptam választ, szóval ha valami nagy 1D fan olvassa ezt és meg tudja válaszolni akkor nagyon hálás leszek :)

Előre is köszönöm :)


2012. júl. 27. 00:11
 1/1 anonim ***** válasza:
72%

1. azért mert így döntöttek azok a zenei emberkék

2.hallottam olyat is hogy az a management azt akarja hogy Niall csak gitározzon...

3. úgy hallottam a következő albumban többet fognak énekelni

4.Én Niallt szoktam kihagyva látni (ezt jól megaszontam x"D)


ui.: AZOK AKIK KIHAGYJÁK ŐKET NEM DIRECTIONEREK!

2012. júl. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!