Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hypospadiazis-os babák kisgyer...

Hypospadiazis-os babák kisgyerekek anyukái néhány kérdésre válaszolnátok?

Figyelt kérdés
a kisfiam szeptemberbenlesz kb19 hónapos..ekkora tüzték ki a műtét dátumát..tiszta ideg vok emiatt az altatásos műtétes sztori miatt.. elmondaná valaki hogyzajlik..milyen hatással volt a picire azaltatás akár rövid akár hosszú távon? utánna ugye katéter lesz a kis fütyijébe de pelenka attol lesz rajta ugye?tudmajd járni,játszani katéterrel a kukiban? vannak műtétután fájdalmai?éjjelente zavarja alvását a katéter?lehethülyeséget kérdezek de else tudom képzelni hogy megy ez éskülföldön lakok igy az orvos amitmondkb 50%átértem megmert ezek az orvosi szavak elég nehezek még magyarul isnem hogy idegennyelven..kérem meséljetek tapasztalatokat!köszönöm!
2012. máj. 16. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Sajnos csak részben tudok tapasztalatok,,mert nem ezzel műtötték a kisfiamat,nekünk teljesen más a bajunk.Altatás:Jó mélyen elalszik,semmit nem érez.Ha felébresztik lehet az altató hatására hányingere,hányhat is.Ez természetes,de nem mindenkinél jön elő pl.kisfiamnál sose volt,pedig volt párszor altatva.Én nem vettem észre,hogy rossz hatással lett volna rá az altatás.Fájdalom csillapítót szerintem mivel műtét 1000%,hogy kap.Katéterről sajnos nem tudok semmit.:(
2012. máj. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszodat! Remélem már a te babád is jól van bármi is volt az oka műtéteknek!
2012. máj. 19. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!