Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Tokio Hotel énekese az lány...

A Tokio Hotel énekese az lány vagy fiú? :D

Figyelt kérdés
nem tudom eldönteni! Ha fiú akkor ez 1 optikai csalódás! :D http://www.youtube.com/watch?v=S_Sy5-sOodA
2012. júl. 27. 06:06
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Fiú ez, csak a hitványabbik fajtából.
2012. júl. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg fiú, illetve férfi mert már 23 éves lesz és most már van szakálla meg nem hord olyan nőies cuccokat (viszont ezt ellensúlyozza undorító tetkókkal és piercingekkel). Gyakorlatilag szerintem meleg :P
2012. júl. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen emberek vetnek rossz fényt a melegekre. A melegekkel semmi bajom, de az ilyen típusú fiúknál/férfiaknál valami nem százas.
2012. júl. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

ezt a gyöngyszemet most találtam:

[link]


hát mindjárt sírok a röhögéstől:DD ez milyen ember??:'DD

2012. júl. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ez a kérdés 5 évvel ezelőtt még vicces is volt. reménykedtem hogy túlléptünk rajta...de úgy látszik nem
2012. júl. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ~Alina22_* ***** válasza:
65%

Ugyanolyan ember, mint a többi. Sőt, le merném fogadni, hogy sokkal jobb, mint néhány válaszoló a kérdés alatt. Külső alapján könnyű ítélkezni..

Hogy a kérdésre is válaszoljak; Fiú. Te is biztosan jól tudod, kedves kérdező, hogy nem lány, hanem srác. Csak úgy gondoltad, hogy most nagyon poénos vagy, nemde?

2012. aug. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
~Alina22_* hogy lepontozták a válaszod ezek a poénkodó idióták -.- :D És le merem fogadni, hogy Billre még mindig több lány csorgatja a nyálát, mint rád, kedves unatkozó kérdező.
2012. nov. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!