Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nagyon gáz ha 14évesen ezeket...

Nagyon gáz ha 14évesen ezeket hallgatom?

Figyelt kérdés

A barátnőim szinte mindig Justin Biebert,Sp-t,Patai Annát,MM-et meg Takács Nikolaszt hallgatnak....

És ha mondjuk én bekapcsolok a buszon egy maroon 5,bonanza banzai,scorpion,depes mode,Àkos nèha Máté Péter számot akkor hangosan elkezdik mobdani,hogy úristen milyen gáz vagyok mert ilyen szar őskövületeket hallgatok stb...


Lehet igazuk van és tényleg mást kellene hallgatnom?


2012. júl. 27. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a gáz, ha ilyen barátnőid vannak.
2012. júl. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

maroon 5,bonanza banzai,scorpion,depes mode,Àkos nèha Máté Péter : zene



Justin Biebert,Sp-t,Patai Annát,MM-et meg Takács Nikolasz : FOS

2012. júl. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

már bocshogy eztmondom de a barátnőid divatmajmok...

azt halgass amit TE szeretsz.. és ne azt amit ŐK...

Ha meg ilyenek miatt esnek neked a barátaid akkor ideje elgondolkoznod azon hogy vajon tényleg barátok-e?....

2012. júl. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Váá, egy rokonlélekre találtam!! :D

Én is 14 vagyok, és azokon élek, amin te. :) Plusz még egy-kettő cikisebb szám. :) Konkrétan sírógyöcsöt kapok ezekltől a... a mai... Á, hagyjuk! (:

Mondjuk a többiek meg tőlem kapnak sírógörcsöt... :D

Én csak azt nem értem, hogy vannak, akik rámhagyják, mondván, "ha neki ez tetszik..." Akkor köszönöm szépen, de én akkor sem fogok beletörődni, hogy nekik ez a *cenrúra* komolyan tetszik. :9 Az nem zene. :D

Am tök vicces, de pont az előbb hallgattam meg vagy ezerszer a Shake the Disease-t a Depeche Mode-tól. :)

2012. júl. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
rossz barátnőd fogtál ki magadnak. egyáltalán nincs egyénisége. azt hallgat amit a többi 14 éves
2012. júl. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

*DepECHE Mode

*SporpionS

nem vagy gáz.

ők gázok.

szerintem ezt te is tudod.

akkor meg?

2012. júl. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsó:

tök jó hogy jobban tudod mit akarok mint sajàt magam ;)


Nem magam akarom fényezni...de ugy látszik nen szabad ilyen kérdéseket feltenni hogy én ezt csináloma másik meg leszól emiatt...mert akkor már mindjárt az egom növelem..



De igaz...ó mindent tudó...te jobban tudod,hogy mit miért teszek és mit csinálok...

Bocsáss meg...hogy feltettem egy ilyen kérdést

2012. júl. 27. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!