Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek melyik a jobb?...

Bones 2.0 kérdése:

Szerintetek melyik a jobb? Paramore vagy BIg time Rush?

Figyelt kérdés

tudom h két eléggé eltérő műfajú banda de mégis kíváncsi vagyok

am szerintem a Paramore


2012. júl. 28. 21:18
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
ez teljesen egyértelmű egyetértek veled! nem tudom h lehetnek a zeneiparban ilyen elfajzott kis korcs búzár (bocsy) nekem is a Paramore a kedvencem :DD
2013. febr. 22. 22:43
 12/19 anonim ***** válasza:
21%

ki az a Paramore?? én még életemben nem hallottam róluk, am. én a Big Time Rushra szavazok, tök jók a számaik >*-*

egyértelműen pop beállítottságú vagyok, a rockot utálom főleg azokat akik pingáják magukat, ezzel azt jelezve hogy zakkantak ;)

2013. máj. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
38%
Hát ha már festik magukat akkor én sem tudom megkülönböztetni őket agy nőtől. Mire jó egyáltalán a festés, arra hogy felkeltsék magukra a figyelmet, mert senki sem kíváncsi rájuk? Mellesleg ki a rockot szereti, ki meg a popot, nem tudom mit kell ezen annyira felháborodni! De azért azt is vedd figyelembe, hogy a Big Time Rush sikeresebb még Magyarországon is), mint a Paramore. Most mért baj, ha több pop előad van mint rock, szerintem ennek meg van az oka, mivel hogy a pop előadók nem félemlítik, nem riasztják / taszítják el maguktól a rajongóikat.
2013. máj. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Utolsó: Attól, hogy sikeresebb a big tájm rás, attól még a Paramore jobb!
2013. máj. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
De csak a Paramore rajongók szemében!!!
2013. máj. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Hogyha ezt a kérdést azért hoztad létre hogy a porba tipord akik a Big Time Rush-t szeretik: Gratulálok! Te egy igazán szar ember vagy!

Igazából csak magadat minősítetted le hogy nem vagy képes elfogadni a másik véleményét.

2013. máj. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

teljesen egyetértek az előttem író válaszolóval!

amúgy BTR FOREVER! :p

2013. aug. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

egyik sem jobb, csak aki szereti annak jobb, amúgy ha jó zenéről van szó ROCK ... FINNEK akár gótikus rock akkor szimfónikus rock, vagy rockopera tök mnidegy


Nightwish, Apocalyptica, Metallica, Rasmus, Poets of the fall, Evanescence, Sonata Arctica, Lullacry, Lacuna coil, Depeche mode, Bonanza, No doubt


pop rock TATU


jó hang Christina Aguilera, Lady Gaga, Tarja Turunen, Yulia Volkova


nem kell am ost divatos tipikus nyálas tinibanda, a gitár jó de az ének meg az énekes ahogyk inéz az valami förtelmes


sz9öveget meg Nickelback elég jól tud írni, imádom őket,

Linkin park, imádom a zenéjüket, az ének dallamot, a Chaster hangját :) a klippjeiket, a szöveget mindent



Aki jól néz ki, hát testre arcra mindenhogy akár öltözködésben Avril Lavigne néz ki jobban, akármennyire is nem szoktam hallgatni, meg Amy Lee és Yulia Volkova (tatu) ők tényleg szexisek

2013. aug. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
BTR 
2013. szept. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!