Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nem tudok angolul, de szeretné...

Nem tudok angolul, de szeretném megtanulni a Michael Jacksontól a Who is it, és Stingtől a Shape of my heart című számát, de ezért le kellene írni a számot úgy ahogy kiejtjük, leírnátok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 17. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűbb, ha veszed a fáradságot, és legalább az angol ábécét megtanulod. Előbb-utóbb úgyis rá leszel kényszerülve, hogy legalább makogás-szinten megtanulj angolul. Persze, le lehet írni "fonetikusan", de a nem tudod elolvasni a fonetikus írást, akkor valószínűleg nem tudod majd rendesen kiejteni a szavakat. Annál meg nincs cikibb, ha valamit betanulsz, de közben nem érted, miről van szó, és még iejteni sem tudod rendesen az egyes szavakat.
2009. júl. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hallgasd a számot és közben kövesd a szemeddel a szöveget. Így rájössz, hogy mit h ejt, legalább ebben a két számban. Más kérdés h angolul nehéz dalból kihallani a szavakat, ezért sok energiát kell befektetned (ha egyáltalán nem tudsz angolul) de hát még mindig jobb, mintha valami förtelmes akcentussal énekelnéd :D Sok szerencsét!
2009. júl. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Who is it - vú iz it

Shape of my heart - sép of máj hert

tudom, idiótán néz ki leírva, de így kell kimondani! XD

2010. márc. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hú iz it

sép of máj hárt

egyébként :)

2010. máj. 21. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Yvett.Jackson ***** válasza:

egyébként: vú iz it

sép of máj hart

2010. júl. 18. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!