Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Eminem-nek miért nincsenek...

Eminem-nek miért nincsenek olyan jó számai mint régen?

Figyelt kérdés
Sokan olyat is mondanak hogy eminem meghalt, ezt úgy értik hogy a rossz irányba megváltozott. Az új számok (space bound stb) nem tetszenek. Észrevettétek ezt ?

2012. júl. 30. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is észrevettem. Elkezdtem hallgatni a recovery lemezét és egyszerűen ráuntam még azelőtt, hogy a feléig eljutottam volna. Egyedül a Not Afraid volt köztük amit sokszor szoktam hallgatni.


A magyarázat talán annyi, hogy felnőtt, párszor elvált, Proof meghalt, leállt a drogokkal és az alkohollal. Ezek a dolgok elég nagy változást tudnak bevinni egy ember személyiségébe.


De én azért remélem, hogy a következő lemeze másabb lesz és láthatunk valamit sok év után Slim Shadyből is :)

2012. júl. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első lemeze 13 éve jött ki kb. Azóta sokat változott, más ichlette meg, sok minden történt vele.
2012. júl. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aki szereti vagy szerette valaha is Eminem-et,

mindenkinek feltűnhetett, hogy megváltozott!

Nekem speciel csalódás, hogy zeneileg olyan mintha kicserélték volna viszont, örülök is, és felnézek rá, hogy

ennyi év drogozás és alkoholizmus után talpra tudott állni

és megkomolyodott!!!

Hiányzik azért az odaszólogatós Slim Shady meg a vagány rapper, aki mindenkit leolt! :) Azért a régi számai közt is voltak nyálasak, de azokat is imádtam, mert a frankót mondta bennük (Cleanin out my closet, Mockingbird)...

Volt értelme a zenéjének, nem úgy mint most! Már a szájába adják a szöveget. Valami azt súgja nincs már ihlet,

a lányai rég felnőttek ő sem 20-30 éves már a feleségétől elvált, Proof ugye meghalt D12 sincs már, az anyjáról meg már mindent elmondott a világnak már nem is tudna miről rappelni az egész életét leírta már!!!!

Már valószínű soha többet nem lesz olyan, mint eddig volt :S:S

A We Made You és a Beautiful sem voltak már z igaziak,

bár nekem még az az album is tetszett a Recovery-n tényleg csak a Not Afraid tetszik, de az is már elég populáris,

viszont nem rossz!

A Space Bound és amit Lil Wayne-el énekel (nem tudom mi a címe) már teljesen egy kaptafa a többi előadó számaival,

nyomukba sem érnek a régi dalainak (The Way I am, Without me, Ass like That, Lose Yourself, Kim, When I'm gone stb.)


És rappelni sem nagyon tud már, ahogy észreveszem, minden élő fellépésén playback-el :(

Nem baj én így is szeretem Em-et, szerintem elég sokat letett így is az asztalra és a régi számaival, személyiségével nagyon befutott, megfogta az embereket!

A mai Eminem már nem az igazi, dehát ahogy változnak a világ, úgy az emberek is! :D

2012. aug. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*változik (elírtam)
2012. aug. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!