Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan vélekedtek, "gáz" ha...

Hogyan vélekedtek, "gáz" ha egy srác musicaleket is hallgat? Nem az ilyen tini ugrálós high school musical, hanem magyar előadású Rómeó & Júlia, Mozart, Elizabeth, Vámpírok bálja, ilyenekre gondolok. 19/F

Figyelt kérdés
Egyébként lájtosabb metált, és Jazz-t szoktam hallgatni általában. Ez musical dolog művész lélekre vall, vagy nem tudom. Sajnos nem tudok énekelni, és szerepelni sem igazán,ezért csak a hallgatás marad.(Időm,és pénzem sem lenne énektanárhoz járni,vagy drámaszakkörbe,csupán hobbiból sem :( )
2009. júl. 17. 21:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
1%

Szerintem gáz. Bocs. A musicalek érzelgősek, ponyvásak, zeneileg fertelmesek, és tartalom vagy szöveg szintjén sem közölnek semmit. Többnyire. OK, Hair és Jézus Krisztus Szupersztár jöhet, de azok is csak film változatban.

Ami azonban még gázabb, hogy felteszed ezt a kérdést. Ha szeretsz valamit, szeressed, sztcsá!nem? netán attól tartasz, hogy lehomoszexuálisoznak? ne ez legyen már a szempont.

ja és még a lájtos metál is gáz lehet.

19/L.

randizhatnánk

2009. júl. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ,a m. hallgatás úgy a 30%-át fedezi a zeneszükségletemnek,néha jó hallgatni olyat is. :)

Nem attól tartok,hogy langyosnak néznek,csak mások véleményét szeretném megtudni erről.


(Amúgy,a lájtosabb metál alatt értem : Power/Speed,Progressive,Symphonic,Folk,és Metalcore tehát nem az ordítozós,hörgős ágazat mert sok embernek a metál csak ennyit jelent.)

Jó ötlet,hol laksz? ;D

2009. júl. 18. 10:37
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem gáz.

A mai világ felvilágosultabb annál, mintsem olyanokon kellene még agyalni, hogy amit egy lánynak szabad, azt lehet-e egy fiúnak.

Én imádom a musicaleket, időszakosan megesik az is, hogy semmi mást nem hallgatok. Nem hiszem, hogy ne lenne mondanivalójuk, mint ahogy az előttem szóló mondta, hiszen egy történetet dolgoz fel zenés módon. Kicsit tényleg nyálasak...bár én ezt inkább úgy mondanám, hogy érzelmesek.

És könyörgöm, mi gáz lenne abban, hogy egy pasi is szeret érzelmes dalokat hallgatni? Érzései és széplelke lehet pasiknak is, nem csak nőknek. Egyébként nézz körül egyszer az Operettszínház nézőterén! Ott sem csak nőket fogsz látni. Szóval hallgasd őket nyugodtan.

Miss Saigon forever:D

2009. júl. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Okés. ^_^
2009. júl. 23. 17:33
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz. Inkább az a gáz, ha valaki High school musicalt hallgat.
2009. júl. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
41%
Egyáltalán nem gáz. Van akinek más az ízlése és kész. Azzal ne foglalkozz, ha csúfolnak vagy valami, csinálj úgy, mintha meg se hallottad volna, hogy neked beszélnek, még ha a neveden szólítanak, akkor se figyelj oda.
2009. aug. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
57%

A Vámpírok bálja igazi szerelem! :) Nem gáz, ez inkább jó....nagyon jó...tudod milyen nehéz olyan fiút találni aki nem olyan bunkón vélekedik mint az első válaszoló?


A musicalszámokban épp az a jó, hogy van tartalmuk és mondanvalójuk....aki azt állítja hogy érzelgős ponyvák le kéne lőni....vagy megnézetni vele pár musicalt mert minden bizonnyal nem sokat látott....


Ez nem gáz ez öröm :)

2009. aug. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Tényleg meg kéne születni,az ilyen tini ugrálós,vinnyosgós izéket,amiket musicaleknek mernek nevezni. :/

Utolsónak :

Ennek nagyon örülök,boldoggá tettél.

Neked melyik előadásában / szereplébésen tetszik jobban a Vámpírok bálja? :)

2009. aug. 8. 20:47
 9/19 anonim ***** válasza:

Nem pontosan értem a kérdést...én a Bendegúz esten láttam először, és szeptember ötödikén fogom 8. alkalommal látni a MAgyar színházban, már alig várom...persze azt azért sajnálom hogy Kecskés Tímea már Oberhausban van és nem lesz...Pirgel Dávidot meg már egy éve nem láttam, de akkoris örülök:)


Te hogy láttad?

2009. aug. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Igazából,csak dvdn láttam,azt is kamamerás felvételen.

Távol van BP,és nincs is rá pénzem. :(

Ha minden igaz,ez volt a felállás :

Krolock: Egyházi Géza

Sarah: Andrádi Zsanett

Alfred: Mihálka György

Professzor: Jegercsik Csaba

Chagal: Pavletits Béla

Magda: Debreczeni Márta

Rebecca: Csóka Vasass Kinga

Koukol: Farkas Gábor Attila

Herbert: Pirgel Dávid

2009. aug. 20. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!