Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan vélekedtek, "gáz" ha...

Hogyan vélekedtek, "gáz" ha egy srác musicaleket is hallgat? Nem az ilyen tini ugrálós high school musical, hanem magyar előadású Rómeó & Júlia, Mozart, Elizabeth, Vámpírok bálja, ilyenekre gondolok. 19/F

Figyelt kérdés
Egyébként lájtosabb metált, és Jazz-t szoktam hallgatni általában. Ez musical dolog művész lélekre vall, vagy nem tudom. Sajnos nem tudok énekelni, és szerepelni sem igazán,ezért csak a hallgatás marad.(Időm,és pénzem sem lenne énektanárhoz járni,vagy drámaszakkörbe,csupán hobbiból sem :( )
2009. júl. 17. 21:25
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy ez a kérdés már elévült,de ezt muszáj leírnom valahova.

A youtubon néztem a német verziót és el kellet szomorkodnom.Ugyan így a Francia R&J-nél,hogy a magyarok sokkal színvonalasabban adják elő.

Jobb színészeink vannak,vagy a szavakat könnyebb kiénekelni?

2009. szept. 7. 20:56
 12/19 anonim válasza:

Szerintem nem gáz.Én is szoktam(igaz én lány vagyok meg kisebb és énektanárhoz járok), de akkor nem gáz.Nézd meg az operettszínházban a férfi színészeket.Teljesen férfiak, és biztos szeretik hallgatni/énekelni(különben nem tennék).Ezek a darabok, amiket felsoroltál magyon jók.Miket szoktál hallgatni közülük?

Amúgy én is trash metált, black metált power metált és hasonlókat hallgatok.meg musicaleket.

2009. dec. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Én symphonic,power,speed metált és Smooth Jazz-t szoktam. :)


A felsoroltak közül mindegyiket szoktam elvétve,de mostanában inkább csak a Vámpírok bálját,

mert a többiben van pár a lehangoló szám,amitől szomorkás lesz az ember.

Jó lenne beszélni pár színművészeti fősulit végzett emberkével,hogy mutatnának pár dolgot,hogy mit meg hogyan kell. :)

2009. dec. 22. 10:04
 14/19 anonim válasza:

dehogy gáz! épp ellenkezőleg! jó, ha a mai világban valaki nem csak a "gizdulós" zenéket hallgatja, hanem olyat is, amitől tényleg kultúrált lehet.

Az én barátom is hallagt ilyet :)

A bnőm énekel is :)

semmi rossz nincs benne sőőőt :D

2010. febr. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszi,mostmár teljesen nyugodt vagyok. ^_^
2010. márc. 2. 21:31
 16/19 anonim ***** válasza:

kedves kérdező :) szerintem egyáltalán nem "gáz", pl. a Vámpírok bálja számomra az álom megtestesülése :) ugyanazokkal láttam, mint te, de én, szerencsémre már 3x :) imádom!

egyébként más musicalek esetében is ez a véleményem, egyáltalán nem szégyellni való.

én ezek mellett goth rockot és love metált is hallgattam, de pl. a nightwish is a fantomot énekli :P


15/L

2010. júl. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

23:34 xD

urristen ezt nagyon elmonddtad :D tetszik nekem.

Nagyon nagy arc vagy :D

És pluszban a végén ,,randizhatnánk" xDxDx)

TÉma:

És szerintem nem gáz,magadra nézven,de lányok szempontjábol is lehet jó , és egyarént rossz pont is :))

Ha pl. a csajod birja,és te is ,akkor nincs gáz.

De ha a csajod más styleban nyomja, akkor lehet :S

én voltam, csövi :D

2011. febr. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem gáz,de azért ne vidd tulzásba ;)
2011. febr. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz én még örülnék is ha ismernék ilyen embereket.
2013. jan. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!