Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Azt hogy lehet be allitani...

Azt hogy lehet be allitani gitar erositon hogy gain (torzitas mersege, csak az enyemre ez van irva) olyan legyen mint pl tankcsapda, hooligans, kalapacs, szoval az igazi magyar rock sztarok?

Figyelt kérdés
valamilyen utmutato,le iras,link.
2012. aug. 1. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Majd rájössz... tanulj még, komolyan nem viccből mondom, de majd ha eléred azt a szintet, amin már el tudsz játszani egy dalt normálisan, arra sokmindent ki fogsz tapasztalni.
2012. aug. 2. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Naaaaaaa,ne mar,igy tiszta idegesito,olyan mintha sipolna a gitar
2012. aug. 2. 13:52
 3/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb erősítőn van legalább 1 főhangerő poti és egy gain poti, gyakran még a torzított csatornának is van külön hangerőszabályzója. Ezek együtt határozzák meg, hogy mennyire fog torzítani, hogy hogyan lesz olyan , mint szeretnéd, csak tapasztalati úton lehet megtudni. Rocksztár-hangzást meg egy 10W-os erősítőtől egyeltalán nem szabad várni, maximum olyat,ami a torzítás mértékét tekintve hasonló.
2012. aug. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:/ nekem pont 10w-os van :/
2012. aug. 2. 20:00
 5/7 A kérdező kommentje:
en ugy szoktam hogy a gitaron van 3 kapcsolo,egy volume meg 2 tone.azokat fel szoktam venni fullra.az erositon van 4 (meg a bekapcs):gain,volume,bass,treble.a gaint fullra szoktam venni,a volumet csak egy kicsit mert ha fullra vennem sztem fel jelentenenek a szomszedok csendhaboritsert,a basst meg a treblet meg beken szoktam hagyni
2012. aug. 2. 20:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez nem útmutató kérdése, ehhez ott kéne lenni és hallani. Próbálkozz, tekergesd, írd fel, amelyik beállítás tetszett. Attól nem fog elromlani. :)


A gain-t nem muszáj maxra csűrni, attól sípol amúgy.

2012. aug. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1. A gaint ne rakd magasra, inkább adj az erősítőn nagyobb hangerőt kicsit és kisebb gaint, mert attól is sípolhat. Ja és a gitáron a potikat se rakd maxra,mert attól is sípolhat, főleg a hangerőt ne. A hang tónusát az erősítő middle treble és bass potiaival és a gityó tone potiaival lehet állítani, úgyhogyhogy tessék azokat is értelmesen állítgatni, nem maxra nyomni.
2012. aug. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!