Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sok helyen olvastam, hogy a...

Sok helyen olvastam, hogy a magyar stand up comedy nem olyan mint az igazi, kérdem én, milyen az igazi?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 01:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
vicces?:D
2011. aug. 21. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Keress rá angol humoristákra youtube-on. Én teljesen elégedett vagyok a mieinkkel is :D
2011. aug. 21. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az "igaziban" vannak poénok is...
2011. aug. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%

Ugyanilyen.

Csak a magyarok többsége szeret mindent leszólni és mindenben a hibát keresni. Főleg olyanok, akik nem is beszélnek idegen nyelvet, úgyhogy nem is tudják, hogy milyen az "igazi".

2011. aug. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%

Én szeretem a magyar stand up-ot, nekem pl. az angol nem tetszik.

Igaza van egy előttem szólónak, kis hazánkban szeretünk mindent leszólni.

2011. aug. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

comey central bemutatja az maga a szar a köbön!!!

szégyen egy műsor.

a Showder Klub na az tényleg százszor jobb

2011. aug. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 lucky.s. ***** válasza:

Ezt a műfajt a Dumaszínház csapata végzetesen félreértelmezi, mert egyes szám első személybe helyezett viccek előadása zajlik, holott a stand-up comedy egy komplett világlátás, egy ideológiával bíró gondolkodás kifejezését jelentené, amely erőteljes, elgondolkodtató és történetesen vicces. A hazai mezőny pedig bármi áron tréfálkozni próbál, holott a humor ennek a műfajnak sosem volt a célja, maximum a szükséges körülménye.

A stand-up comedy célja: elragadni a néző lényét, újszerű és komplex szemléletet felmutatni a számára, amikor pedig már teljesen és visszavonhatatlanul beemeltük a világunkba, úgy megsorozni mentálisan, hogy hülyére röhögje magát. Ez az igazi stand-up, nézz utána: Lenny Bruce, George Carlin, Bill Hicks, Doug Stanhope, Louis CK stb. Ők tudták, tudják és EZT csinálják....

2013. szept. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy "igénytelennek" fogok tűnni, de én jobban szeretem a magyar stand-upot. Amerikaiak közül egyedül csak George Carlin-t szeretem. (A többiek legtöbbségét is ismerem, de nem rajongok értük.) Természetesen a magyar standup comedyben is vannak béna emberek, ez is igaz. De nekem nem jön be az amerikai változat, a magyart jobban szeretem.
2017. nov. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!