Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A zongoránk eléggé régi, kéne...

A zongoránk eléggé régi, kéne neki egy hangolás. Segítene valaki?

Figyelt kérdés

Szóval, kb 15éve vettük a pianinónkat, és azóta nem volt hangolva. Eléggé hallatszik a hangján sajnos. Mennyibe kerül egy hangolás körülbelül?

Esetleg Székesfehérváron tud valaki ilyen szakembert?

Vagy hogy hol lehet venni hangolókulcsot?

Köszi előre is! :)



2012. aug. 5. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Oszt a fórumon keresztül hangoljuk fel neked a zongorádat?! Tehenet nem kell fejni?
2012. aug. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt hittem világos voltam, hogy Fehérváron keresek szakembert, vagy olyan helyet, ahol lehet venni hangolókulcsot, illetve az ár felől érdeklődtem

Nem tudom, ezen mit volt nehéz megérteni.

2012. aug. 5. 22:37
 3/4 anonim ***** válasza:
zongorát nem egyszerű hangolni szal mindenképp szakemberre bízd.... kb olyan 10.000Ft körül lehet az ára egy teljes karbantartásnak....
2012. aug. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
28%

És mennyibe tart begépelni abba a rohadt keresőbe, hogy "zongorahangolás"??? Nincs géped vagy nincs telefonod, hogy felhívj egy hangolót, wazze?


Idióta!

2012. aug. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!