Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen kapcsolat van a Hungari...

Milyen kapcsolat van a Hungaristák, Skinheadek, Rockerek és Punk-ok között?

Figyelt kérdés
Ezalatt azt értem,hogy,hogy viszonyulnak egymáshoz, mert én eddig elégé sok eltérő véleményt hallottam...

2012. aug. 7. 18:05
1 2
 1/15 anonim válasza:
39%
egyértelmü szerintem hogy hungaristák és skinheadek jóba vannak...punkokkal normális ember nem barátkozik..
2012. aug. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
őő már bocsi de miért is nem? (na pont ezért tettem fel ezt a kérdést) a Punk is lázad ugyan úgy mint a Skinhead,és ugyan úgy egyenjogúságot akar... és ezért nem értem,hogy a Skinhead-eknek mi bajuk velük...
2012. aug. 7. 18:23
 3/15 bukor ***** válasza:
53%
Az igazi Skinhead-ek nem rasszisták. A hungaristák csak diszbu*ik, ők még mindíg Trianont bas*zák lassan 100 év után és gyagyi Kárpáta koncertekre járnak. Rocker annyira nem illik ide, az akárki lehet még ha se nem jobb se nem bal oldali. A punk-ok azok akik tényleg tudnak valamit, ők normálisak, nem vernek (ölnek) meg azért valakit mert más a bőrszíne, vagy más Istenben hisz. Tehát Punk-ok nem szeretik a Hungaristákat (vice-versa), igazi Skinheadek meg lehetnek jófejek, de manapság már az annak mondja magát aki kopasz és a jobb oldalt képviseli...
2012. aug. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 chrishu ***** válasza:
Hm... Én metalhead/ rocker vagyok, úgyhogy válaszolok: A punk-okkal nincs bajom, hungaristákkal és skin-ekkel nem törődök.
2012. aug. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Öm, szerintem ez ilyen "beskatulyázás" a normális embert nem foglalkoztatja... Én rocker vagyok, legjobb haverom punk, egy csomó skinhead haverom van , és a hungaristákkal sincs semmi bajom. De! Vannak olyan punkok,skinek, meg hungaristák akiket viszont utálok. De nem azért mert éppen más a stílusuk, mint nekem.
2012. aug. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
5#-ös vagyok, a hungaristákkal sincs semmi bajom, ameddig el nem kezdik a hülyeségeiket, vagy csak véleményt nyilvánítanak (Mert ha nem is látszik, de demokrácia van.), és nem próbálnak győzködni.
2012. aug. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

itt kezdődik a legnagyobb baj hogy stílus szerint csoportosítjuk az embereket, így vállogatjuk a barátainkat... "normális" emberek előbb megismerik a másikat legyen az punk, skinhead, raper vagy akármicsoda... és utána alkotnak róla véleményt, hogy kedvelik-e, bírják-e a társaságát...



én előszöör megismerem az adott személyt és csak utána döntöm el milyen lesz vele a kapcsolatom és ez nem abból adódik hogy milyen "stílust képvisel".

2012. aug. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
46%
mert igénytelen tróger antifasiszták
2012. aug. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

"skinheadek fajvédők és nem hippik voltak.."

amÚgy meg WIKIPÉDIA HOOLIGANS

2012. aug. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Evilkiller ***** válasza:

1.: Előre is elnézést, de ennek ki kell jönnie! 08-07 21:59: Te nem vagy normális!


2.: Szerintem az értelmes emberek, tök mindegy, melyik csoporthoz sorolják magukat, nem ez alapján ítélik meg a másikat!


3.: Az megint más dolog, hogy vannak olyanok, akik nincsenek tisztában ezen fogalmak mibenlétével, és hallottak alapján sorolják magukat valahova, na ezek az emberek keményen tudnak balhézni, a másik hovatartozása miatt, itt viszont nem egyértelmű, hogy melyik kivel, mert ki mit hallott...


4.: Ha tisztán a fogalmakat nézzük, későbbi ferdítés nélkül:

Hungaristák: A hungarista büszke a magyarságára, és a magyarok érdekeit védi, mások előtt, de nem feltétlenül ellenük! Ezenkívül a hungaristákat nem lehet jobboldalinak beskatulyázni, mert nem beállítottságfüggő!

Skinheadek: A skinheadek eredetileg a legújabb divatot követő rövidre nyírt hajú munkásosztály tagjai voltak, majd a háborúk miatt kialakult tőlük eltérő faji, és stílusbeli hovatartozású emberek iránti gyűlölet lett a skinhead kutúra része!

Rockerek: Alapvetően bárki lehet rocker, aki rockernek érzi magát, nem feltétele sem zenei, sem öltözködésbeli, sem pedig magatartásbeli hasonulás, de azért aki rocker, az nagy valószínűséggel szereti a rock zenét! ^^

Punkok: A punkok hangot adnak mind politikai, mint társadalmi normák ellen, nevezzük ezt lázadásnak, de nem feltétlenül agresszívak!


Összegezve: Egyedül a skinhead-ek azok, akiknek problémáik lehetnek másokkal, de mint az elején írtam, ez emberfüggő, az értelmes ember nem fog neki esni a másiknak, hiába vallja magát skinhead-nek!

2012. aug. 15. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!