Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Frankó Magyar Metál zenekarok?...

Frankó Magyar Metál zenekarok? (Hungaristák és szélsőjobbosok kíméljenek)

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 23:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%

na.jó. ezúttal megkíméllek :P


najó megsajnáltalak tessék: http://www.youtube.com/watch?v=I0ejtfbJrHs bár ez nem magyar hanem japán de nem náci nem kell félni

2011. szept. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
Wisdom, Halor, Kalapács, Dalriada, Virrasztók, Demonlord, Ego, Twister, Pokolgép, Ossian, Obsidian shell, Morpheus, Avatar, Crossholder, Tankcsapda, Tűzmadár, Holtidő, Salvus, Roxx 69, Stainless Steel, Ideas, Nevergreen, P.Box, Classica, és még sorolhatnám.
2011. szept. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
25%
Nagyon otthon vagyok metal zenében, közel 5000 db eredeti cd figyel a polcomon, meg vagy 1000 bakelit, de erről a Japán szörnyűségről még én sem hallottam eddig. Mondjuk ennek vajmi kevés köze van a zenéhez.
2011. szept. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

kolopele most kicsit ideges lettem légyszives ne mondjál ilyet, attól még hogy a tetszésedet nem nyerte el!

Ja és ha ennyi zenéd van te 0-24 óráig zenét hallgatsz?

2011. szept. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%
Dehogyis. Ez már nagyon régen kezdődött nálam, ezt hívják gyűjtőszenvedélynek. Legalább a felét nem is hallottam még, legfeljebb belefüleltem. Egyébként ha jó Japán zenekart akarsz hallgatni, javaslataim: Loudness, Saber Tiger, EZO, Blood Stained Child. Ne haragudj, de amit belinkeltél az nekem egy zaj massza.
2011. szept. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
igen egy nagy zaj és nagyon jó! azért kösz a tippeket de a japánokat más téren nem preferálom
2011. szept. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egyébként a metal a műfajod? Már csak hogy csípőből elutasítottad ezeket a remek együtteseket.
2011. szept. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Jó az ízlésed, kolopele. Ki gondolná egy sikeres ötvenes vállalkozóról, akin valószínűbb az öltöny mint a szegecses ruha. Le a kalappal.
2011. szept. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
igen a metal a fő kedvencem de attól még egy kezemen meg tudnám számolni azokat az együtteseket amiket igazán jónak tartok
2011. szept. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Pokolgép,Casketgarden,watch my dying,K3........
2011. szept. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!