Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit esznek annyian az One...

Mit esznek annyian az One Direction-ban?

Figyelt kérdés
Tag vagyok a starity.hu-n és újabban valahányszor betévedek egy lány profiljára, akkor az esetek többségében ezeket a tehetségtelen gyökereket látom és már nagyon irritál. Ráadásul a cikkek 99%-a is róluk szól, és a nagy kérdés: Mi olyan érdekes bennük a h*lye "cuki pofijukat" leszámítva?

2012. aug. 8. 07:20
1 2
 1/13 anonim válasza:
66%
Semmi.. azt hiszik hogy tehetségek mert a csajoknak tetszenek, és az egész banda csak azért futott be amiért Bieber.. és az nem a tehetsége.:)
2012. aug. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 chrishu ***** válasza:
58%

Nyugi 2 év és jön a kövi "fiú"banda :D

Amúgy ez a titok tinilányokkal gyütt száll sírba

2012. aug. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
Ez a tipikus "hülye vagyok a zenéhez, ezért azt hallgatom, amit a többiek, akik szintén hülyék a zenéhez". Az én időmben minden tini p*csa Backstreet boys meg Kelly Family fan volt.Pár éve még SP ment, aztán Fluor, most meg ez az akármi. Jövőre lesz megint új.
2012. aug. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Azt, amit bármelyik más énekesben, tudod. Azt, hogy énekelni tudnak. (Ha rockerek lennének, asszem, kedvenc együttesem lenne :))
2012. aug. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
23%

Figyelj ha nem szereted őket akkor ne foglalkozz velük :) ilyen egyszerű.

'Mi olyan érdekes bennük a h*lye "cuki pofijukat" leszámítva?' Miért te talán többre vitted mint ők? -.-

2012. aug. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 chrishu ***** válasza:
72%
Uccsó: 2 év múlva azt se tudjuk, hogy élnek-e még. Amúgy száz meg száz embert tudok mondani akik többre vitték mint ezek(bár szerintem egy csöves is többre viszi életében)
2012. aug. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 okoska:) ***** válasza:
4%

Előttem szóló: "(bár szerintem egy csöves is többre viszi életében)" igen, igazad van... a csöveseknek nincs hol lakniuk még az esetleges fagyos télben sem, kocsijuk sincs, nem hogy sport kocsi, lemezszerződésük sincs... azt sem hinném hogy több millió lány ugrál körülötte és rajong érte... ellenben a one directonnel.... ha neked a csövesek élete jobban tetszik akkor kívánom hogy elérd a céljaid és veszítsd el mindened!!!!


Amúgy meg már 2 éve az élen vannak, és csak egyre jobban ívelnek felfelé, szóval nem hiszem hogy egy év múlva a süllyesztőbe mennek.....

2012. aug. 11. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 chrishu ***** válasza:
63%

Gondolom a csöveseknek nincs akkora utálótáboruk mint a ván drákelyzsönnök.

Meg ezeknek könnyű, van 20 dalszövegírójuk 40 stylistjuk vagy mi a fenéjük.

Remélem kimegy ez az izé... zene vagy mi a divatból mert már idegesít.

A vitát ezzenell befejeztem

Ja és végszó: Bocsánatot kérek minden hajléktalantól, hogy ezeket hozzájuk hasonlítottam!

2012. aug. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 okoska:) ***** válasza:
8%
Hát már nem azért de a hajléktalanok mindent megtennének azért hogy legyen 20 dalszöveg írójuk 40 stylistjuk (ami amúgy nem igaz az 1Dre), és még az utálkozókat is elfogadnák csak hogy úgy élhessenek mint One Directionos srácok. szánalmas vagy... egy irigy gyökér:)
2012. aug. 17. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 chrishu ***** válasza:
75%
Utolsó: Egyetalán nem vagyok irigy. De mindegy szerintem az AC/DC vagy a Mettalica sokkal többre vitte mint ezek. Ha irigy lennék rájuk csatlakoznék a belberekhez vagy hogy is hívjátok magatokat... Á megvan! Directionere!
2012. aug. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!