Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért utáljátok a Queent? :D

Miért utáljátok a Queent? :D

Figyelt kérdés

Azokhoz intézem a kérdést akik valamiért ki nem állhatnak Queent hallgatni. Én Q rajongó vagyok és sokszor tapasztalom hogy rengeteg embert irritál a zenéjük és egy csomó ismerősöm is kimenekül a szobából meg a lakásból ha Q-t hallgatok :D

Mit nem szerettek a Queen zenéjében? :)))

(az "azér er FMQ homokos volt" típusú válszokat légyszi mellőzni)



2012. aug. 13. 10:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom jól elmagyarázni, azt hiszem a Freddie Mercury hangja irritál, kifejezetten idegesit. Mikor rákezd erre a Bicycle kezdetü nótára az a legrosszabb.

Környezetemben kivétel nélkül mindenki imádta, házibulikon szólt állandóan, én meg csak menekültem ha meghallottam. Ez számomra ilyen gigarossz zene kategória.

Meg az a kinézet is...


Tudom, hallotról vagy jót vagy semmit, de te kérdezted.

2012. aug. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

jó-jó, kinézet dehát a nyolcvanas/hetvenes évek.

Ezt mások is mondták hogy Freddie M. hangja kifejezetten irritáló, egy ismerősöm azt mondta hogy olyan "erőszakos-aggresszív stílusban énekel" hogy rossz hallgatni.

:)

2012. aug. 13. 11:39
 3/19 A kérdező kommentje:
ja és ugyanez az ismerősöm mondta a Bohemian Rhapsodyra hogy "egy nagy zűrzavaros baromság" :)
2012. aug. 13. 11:43
 4/19 anonim ***** válasza:
97%

"az "azér er FMQ homokos volt" típusú válszokat légyszi mellőzni"

Márpedig sokan ezért utálják. Például a bátyám. Amúgy biszex volt. Én egyébként szeretem a Queent. de a zenéjük nem átlagos, van benne valami, ami állítólag azért van, mert mercury szerette az opera stílust, és van vmi ilyesmi hangzás belekeverve, szerintem sokakat irritál.FM hangja? Az kit irritálhat??!!

2012. aug. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%
Pl. engem, ki lehet vele kergetni a világból. Amit biztos nem vinnék egy lakatlan szigetre az a Queen cd.
2012. aug. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

3-as sztem pont a fura stílusuk miatt utálják. meg hogy FredMerc teljesen önmagát adta.

4-es, akkor mi sem megyünk egy lakatlan szigetre:)

2012. aug. 14. 23:02
 7/19 anonim ***** válasza:
97%
Nekem a kedvencem a Queen es Freddie a vilag legjobb hangja meg maig is...
2012. aug. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
96%
3-as vagyok, én is épp azt mondta h a fura stílusuk miatt, esetleg hülyén sikerült megfogalmaznom. Jó, értem nagyjából, mire gondoltok a hangjával kapcsolatban, de nekem tetszik.
2012. aug. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Bende Vica ***** válasza:
97%
Figyu, ez ízléstől függ. Én például 9 éves korom óta imádom a Queent. (most 14 vagyok :D) Nem vagyok retró gyerek, de nekem nagyon bejön az a fajta zene.
2012. aug. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
19%
Egyszerűen imádom a Queent. A Nirvana mellett a Queen az a zenekar, amit soha életemben nem fogok megunni!
2012. aug. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!