Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért utáljátok Fluor Tomit?...

Miért utáljátok Fluor Tomit? Legyetek szívesek indokoljátok meg, de ne azzal vagdalózzatok, hogy meleg, meg hogy lány.

Figyelt kérdés
Egyeltalán nincs is lányos kinézete szóval ez nem tudom honnan jött.

2012. jún. 16. 14:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%

Nem utálom de nem szimpatikus fogalmazzunk így.

Nem szoktam ismeretlen véleményt mondani senkiről tehát valamennyire tájékozott vagyok.

A problémám az, hogy amit énekel az nem dal vagy hasonló. A zenének ami szól a háttérben semmi felépítése nincs csak effektek egymásra pakolása. Számomra a zene kulcsfontosságú ha hallgatok valamit és lenyűgöz, ahogy a tehetséges emberek ezeket megalkotják. Lásd: Parov Stelar vagy Paul Kalkbrenner csak, hogy ismerteket mondjak.


Ezenkívül a dalszövegek értelmére sem jöttem rá. Aranyos, hogy így halandzsázik össze vissza de ez nem nevezhető éneklésnek. Nem feltétlenül kell, hogy legyen mondanivalója de szavakat szinte spontán egymás után pakolgatni és jó ritmusba alápakolni egy zenéhez az NEM tehetség. Aki otthon ért egy kicsit is a zenekészítéshez(fl studio például) bármikor összetud dobni ilyesféle zenéket. Igen a youtube tele van velük.

Ez a problémám, hogy egy embert így kiemelnek a semmiből az ostoba tudatlan emberek. Épeszű ember átlátja a dolgokat és tudja miért nem kell pazarolni az időt ilyenek hallgatásra.

Nem a személyiségével van problémám. Azzal, hogy a média így kiemel egy átlag embert a sok tudatlan b@rom meg még művésznek is látja mert agyon van hype -olva az egész...és a rajongók többsége azért tini mert ők a legbutábbak...

2012. jún. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
20%
Mert értermetlen pop zenét ad, mégis a mai fiatalok 90%-a miért hiphop zenét hallgat és köztük én is? Mert a hiphopnak mondanivalója van, és ezt kifejezi többfajta módszerrel. Fluor is adott hiphop zenét, de abbahagyta, és emiatt nem kedvelem a mai fajtáját
2012. jún. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon egyszerű:

Nem jön be a stílusa és az világszemlélete homlokegyenest ellenkezik az enyémmel. Ezt a diszkó zenét nem szeretem, persze akadnak kivételek.

2012. jún. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Én se szeretem ez ilyen stílusú zenét mégsem anyázom szét meg nem kívánom a halálát...
2012. jún. 16. 22:22
 5/24 anonim ***** válasza:
81%
Már leírták, hogy a többségnek mi a baja vele, nem ismétlem meg, ugyanez a véleményem. Bizonyos embereknek meg nincs jobb dolguk, mint itt fröcsögni BÁRKIRŐL (ha épp Fluoros kérdést talál, akkor róla), vagy munkahelyen/otthon felidegesítették őket és így adják ki magukból (bár inkább mennének futni...), vagy simán attól érzik magukat nagyobbnak, "erősebb kutyának", ha elküldhetnek valakit a bús 3.14csába (persze CSAK arc és név nélkül ;)), vagy féltékenyek (aminek talán még valami alapja is van, mert azon kívül, hogy jókor volt jó helyen, a gyerek semmit nem tett le az asztalra, de semmit az ég világon. Arról nem is beszélve, hogy milyen sok tényleg tehetséges ember van, aki nem feltétlenül arra használná a pénzt és csillogást, hogy hullára kokózza magát és minden este hat 13 éves tinilányt kapjon el...)
2012. jún. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%

"...aki nem feltétlenül arra használná a pénzt és csillogást, hogy hullára kokózza magát és minden este hat 13 éves tinilányt kapjon el...)"

Ezt nem értem kedves Utolsó! Lehet velem van a baj, de nem gondolom, hogy kokózna, és 13 éveseket kapkodna fel. Megint egy olyan szöveg, ami csak úgy jött, hogy a sok "Fluor utáló" felnézzen rád.

Én kifejezetten szeretem a zenéjét. Semmi, az ég világon semmi bajom sincs veletek, válaszolók, mert normálisan tudtok válaszolni. Nem tetszik, nem tetszik. Én például a Rammsteint nem nevezném zenének. Kinek mi :)

2012. jún. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Már leírták tehetségtelen,primiív,bu.zisan öltözködik,sp-vel is együtt lakott.Szövegei egyenesen szánalmasak,sp-t se bírom,de az legalább összetud szedni egy mondatot tv adásban,fluor barátod erre is képtelen vihogás nélkül,ennyi erővel bármilyen szellemi fogyatékos szerepelhetne a médiában.Ami még idegesít,hogy ott van például Dopeman,vagy Ganxta Zolle,őket sokmindenki megítéli,hogy mennyit trágárkodnak,meg hogy szidják a nőket a zenéikben.Fluor szerintetek nem ezt csinálta régi rap számaiban?Dehogynem,de amikor kiadta azt a szar mizut hirtelen felkapott lett,meg ő lett a szent,közbe csak a média miatt viselkedik.
2012. jún. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
És akkor mi van ha együtt lakott SP-vel???
2012. jún. 20. 15:12
 9/24 anonim ***** válasza:
26%
A zenetörténetben rengetegen fedeztek fel zenészek különböző embereket,de senkinek nem kellett összeköltözniük egymással.Sp-nek már akkor lett volna pénze egy saját lakásra,nemsokkal később Fluornak.Ráadásul mindkettő úgy néz ki mint egy bu.zi,ez olyan mintha kézen fogva járkálna két csávó az utcán,és azt mondanátok rájuk hogy nem melegek.
2012. jún. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
-nem sokkal később Fluornak is.
2012. jún. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!