Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan kezdhetnék bele énekesi...

Hogyan kezdhetnék bele énekesi karrierbe? Esetleg van itt olyan, akinek vannak tapasztalatai?

Figyelt kérdés
Eddig nem tudtam, hogy mit akarok csinálni, hogy mi okozna nekem oromet.. De most rájottem, hogy énekesno akarok lenni! Igaz, csak most kb. 2 hónapja kezdtem el énekelgetni, de szerintem jó hangom van, végre tudom mit akarok. Csak énekelni akarok, mert ez okoz nekem oromet és a zene tesz boldoggá! Anyukám nem támogat, mivel nem hisz benne, hogy sikerulhet, viszont ha lenne lehetoség akkor rá tudnám beszélni. Hogyan induljak el a világhírnév fele?
2009. júl. 21. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Esetleg jelentkezhenél a csillag születikbe, megint most van a válogatás.
2009. júl. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Még egy kicsit gyakorolnom kell hozzá!

Jovore is lesz Csillag Szuletik?

Amúgy szlovákiai vagyok... akkor is jelentkezhetek?

2009. júl. 21. 22:12
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Én is énekes karrierre vágyom. De szerintem nem éri meg itt (legalábbis Magyarországon) énekesnőnek lenni.

Amint látom, hogy világhírnévre vágysz, én a helyedben (ha van rá lehetőséged) kiutaznék Angliába vagy Írországba, vagy esetleg Amerikába és megtanulnám jól az angol nyelvet, aztán belevágni;) Egyrészt azért, mert jobb zenét tudnak "gyártani" mint a magyarok (Szlovákiában nem tudom mi a helyzet) másrészt meg jobban megfizetik :)

Felteheted youtube-ra ahogy énekelsz, vagy jelentkezni valami normálisabb tehetségkutatóra. (britains got talent stb. persze csak ha élsz azzal a lehetőséggel amit írtam)

Egyébként volt már rá példa hogy valakit a "youtuberól" fedeztek fel.

Sok sikert!;)

2009. júl. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Thurston ***** válasza:
47%
Ahhoz, hogy világhíres legyél, és megélj belőle, vagy rettenetesen tehetségesnek kell lenned, vagy egy világ krvájának. (Bocsi, de tényleg így van. :I)
2009. júl. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Öcsém énekes, gitáros, dalszövegíró, ő magának hozott össze egy együttest külföldön a haverokkal, először csak garázsban szórakoztak, most már klubokban lépnek fel, eleinte még könyörögniük kellett hogy hagy játszanak, de már hívják őket egyre többször, már pénzt is kapnak érte. Úgy néz ki lesz kiadójuk is. Mindezt 2 év alatt, ez egész jó teljesítmény főleg hogy még fiatalok. Szerintem ez jobb módszer mint tehetségkutatókra járni. Na meg jobban megbecsülik azt aki magától érte el amit elért, nem pedig nulla zenei tudással odaállt a nagyközönség elé és elénekelt egy már befutott dalt.
2009. júl. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Thurston ***** válasza:
76%
Velem is hasonló a helyzet. Én amolyan egyszemélyes zenekarként működök egy svéd kiadónál. De ehhez azért hozzá kell tenni, hogy tizenkét hangszeren játszom viszonylag profi szinten, és közel négy oktávos hangom van. Tehát én azért szeretem azt gondolni, hogy inkább a tehetségem volt a mérvadó, és nem a szerencsém.
2009. júl. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!