Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha nincs semmim egy elektromos...

Ha nincs semmim egy elektromos gitárhoz (csak egy akusztikus van nekem) akkor hol tudok venni ha lehet újonnal egy olyan elektromos gitárt ami nem olyan drága, jó és talán ha szettben az lenne az egyik legjobb, ha nincs semmim elektromos gitárhoz?

Figyelt kérdés
Amugy kezdő vagyok de szeretnék valamilyen szinten tudni gitározni,vagyis jószámokat eljátszani. De nem egy Eddi vanhalen akarok lenni.

2012. aug. 24. 17:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Minden hangszerboltban van kezdőknek gitár.A szettek általában a legolcsóbb, leggyengébb minőségűek, erős kompromisszum mindig.


A kérdés az, mennyi pénzed van rá.

2012. aug. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
körübelűl 40-max50ezer körül de erősítő is kellene ebbe az árban
2012. aug. 24. 18:22
 3/14 A kérdező kommentje:
40-max50ezerben a gitár is meg erősítő is kábel meg stb.
2012. aug. 24. 18:23
 4/14 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link] ezt javaslom még kicsit rakj a pénzhez mer ez ér valamit már

2012. aug. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ én is ezeket nézegettem amugy :D csak az lenne még jó ha nem standard tremolo-s lenne. mert ha a húrok emelhetők lennének az még jobb lenne szerintem. de néztem még ilyen szetteket csak azokvan nincs enyire jó gitár vagyis csak majdnem tud enyit. és olyasmi kéne igazábol ami tud enyit és nem standard tremolo.
2012. aug. 24. 20:01
 6/14 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

és ennek a kettőnek a párosítása?

2012. aug. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hhmm az utolsó kommentelő nagyon szép és jó cuccokat linkelt ez tetszik és nem is lehet rossz igaz gyüjtenikéne hozzá egy keveset,meg ehez még kellene kábel is nem?
2012. aug. 24. 23:54
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy egyből egy Floyd Rose rendszerű tremolóssal kéne kezdeni, főleg mert azokból az olcsóbbak általában eléggé kérdéses minőségűek...
2012. aug. 25. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
És akkor pl.egy gitár milyen lenne jó kezdőként?
2012. aug. 25. 12:01
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem eben az árkategóriában jobban jársz egy tremoló nélkülivel, stabilabban tartja a hangolást.
2012. aug. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!