Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lány rock/punk együttest...

Lány rock/punk együttest szeretnék alapítani. Hol találok hozzá tagokat?

Figyelt kérdés
a portálokon amiket ajánlanak, nem nagyon találok hozzám hasonló kezdőket, de ha tudtok, örülnék. én basszusgitároznék, és énekelni is tudok valamennyit. van pár szamom, de először elég lenne kész számokat játszani. van szólógitárom is és két erősítőm, bár 30 wattosak. kezdesnek szerintem elég. 17l

2012. aug. 26. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi is csak a portálokat, guglit ilyesmit tudjuk ajánlani..:) Én amúgy benne lennék valami ilyesmiben... Inkább éneklek és dalszöveget írok. De most vettem egy akusztikus gitárt és tanulgatom.

14/L

2012. aug. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Gitározom egy ideje, van egy ibanezem meg egy fender 15wattos erősítőm. Meg egy stagg akusztikusom:D Most van egy "együttes" félém. De jóljön a tapasztalat. Hova valósiak vagytok?:D 16/f
2012. aug. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
első, jól teszed, úgy könnyebb írni, ha zenelsz hozzá :) második nekem is ibanezem van:D mi mondjuk veszprém és keszthely környékén élünk és van egy olyan gyanúm, hogy te az ország másik végében
2012. aug. 26. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!