Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen elektromos gitárt+erősí...

Milyen elektromos gitárt+erősítőt tudtok ajánlani 100. 000 környékén?

Figyelt kérdés

Eddig klasszikus gitáron játszottam,más gitárom nem is volt,szóval nem vagyok bennfentes a témában:) Főleg punkot,rockot játszanék(sum41,blink182,ironmaiden,RHCP,chase&status...)gitárnak eddig ezt néztem:

[link]



2012. szept. 1. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. szept. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na hát csak szettet ne! Meg se forduljon a fejedben!
2012. szept. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
egyébként már sok helyen olvastam és mindenki szidja a szetteket,ez miért van? csak mert ha amik benne vannak azok viszonylag jók és külön drágábbak akkor megéri nem?
2012. szept. 3. 13:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Olyan szett nem igazán van...

100-ból mondjuk kijön egy Squier Affinity Strat vagy Tele vagy valamilyen olcsóbb Cort vagy Ibanez modell, meg mondjuk egy 30-40 W-os erősítő.

Nekem hasonló stílusra affinity stratóm van (újonnan 55e körül, használtan 35-40e) és egy Marshall Valvestate vs65r kombóm (használtan, de újszerű állapotban volt 55e lábkapcsolóval+kábelekkel, eminence redcoat governor hangszóróval). Tulajdonképpen a gitárral is elégedett vagyok, de az erősítő tényleg kegyetlenül tetszik :)

Érdemes itt is nézegetni a használt cuccok közt,sokszor lehet jót kifogni [link]

2012. szept. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!