Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mióta és miért szereted a One...

Mióta és miért szereted a One Direction-t?

Figyelt kérdés
Én fan vok, szal nem kötekedésből tettem fel a kérdést csak érdekel. Én 2011 óta :) És azért mert szép a hangjuk és arik. Nem csoda h ijen sokan szeretik őket.:)

2012. szept. 2. 14:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
62%
Uhm, talán karácsony óta , nővérem mutatott róluk egy videót. (Nem tudom láttad-e , de azt a 10 perces Larry Stylinson-ost) Na, első benyomás megvolt... Utánuk néztem , mert velük volt tele MINDEN. Óriási fanjuk vagyok mostmár , de a környezetemben többek is.
2012. szept. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
48%
Pár hónapja... Facebokon belájkoltam pár rajongói oldalt, és az ő hivatalos oldalukat is! Utána néztem a bandának, hogy kik ők, honnan jöttek :) Nagyon sok videót végig néztem róluk és egyre jobban mgszerettem őket :) Az összes számukat letöltöttem a telefonomra, és már kívülről fújom a szövegeiket. Aztán elkeztdtem megnézni magyar szöveggel a számaikat, és volt amelyiken majdnem elsírtam magam. A fiúknak nagyszerű egyéniségük van. Viccesek, humorosak, de ha kell akkor komolyak(nem kell :D). Most már arról álmodozom, hogy találkozhassak velük. Annyira jól néznek ki, bár be kell vallanom, hogy nem nagyon figyelnék fel rájuk ha mondjuk csak egy képen mutatnák őket meg, és nem lennének híresek. De megnéztem az összes videónaplójukat meg mindent és nagyon aranyosak. :) ÉS HISZEK BENNE, HOGY EGYSZER A NEVEM MRS.HORAN LESZ :DD
2012. szept. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
8%
Kb én január óta. Directionerek, csak engem idegesít halálra ha az embereknek fanoknak vallják maguknak , a legnagyobb rajongóknak és még a nevüket se tudják leírni? (Zayn--->zayne,zain) vagy rosszul ejtik ki ...(Louis->Lou Lewis->Luisz) Vagy ha az "aranyköpéseket" nem ismerik (I like girls who eats carrots)...
2012. szept. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
18%
was happenin'? :DD Zayn <3 ^^ 2. voltam *-* # Én tweeteltem értük ^^
2012. szept. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
25%
Amúgy engem is idegesítenek az idióta Directionatorok.. akik csak a WMYB-t ismerik tőlük, alig ha tudják egy számuk szövegét, és semmit sem tudnak a fiúkról... 2.#
2012. szept. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
48%
miből gondolod hogy szeretem?:D
2012. szept. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
44%
Én is 2011 óta nagy Directioner vagyok :) nagyon szeretem őket!!! Zayn a faworitom :). És akkor ismertem meg őke amikor a barátnőm meg halgattatta velem a What makes you beautiful-t és megkerestem you tubon és beléjük szerettem :) NAGYON SZERETEM ŐKET! :)
2012. szept. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 okoska:) ***** válasza:
44%

én kb. márciusban mutatta meg nekem őket a barátnőm és április óta szeretem őket.. de Dierctioner inkább április végén lettem ;) És nagyon jó a hangjuk, helyese, szuper egyéniségek.. stb.. írhatnék még pár oldalt hogy miért szeretm őket.. :D


megjegyzés: Louis ---> Lui ;)

15/L

2012. szept. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
50%

Most valamilyen szinten megnyugodtam , hogy Mo-n normális fanok vannak . Legalábbis akik használják gyakori-t. :D

igen, Louis tényleg Lui , bocsánat . Csak szinte mindenki Lou-nak hívja a bandából és tudod... a megszokás hatalma :)

2012. szept. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
43%
én kimondottan falra mászok tőlük... -.-"
2012. szept. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!