Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért utálják sok-an a One...

Miért utálják sok-an a One Directiont?

Figyelt kérdés

Hát öhm hali. én imádom öket a zenéjüket is meg őket is igazi directioner vagyok és nem értem azokat akik utállyák....

"Csókoltatom, sweetheart! vas happenin'? (Ahogy Zayn bácsi mondaná.) Hogy tetszik lenni, kérem szépen? Tetszik kérni esetleg egy kis teát vagy süteményt, pequeña estrella? Oh, nooo, ma chéri?...." :DDDDD

Sóval naon imádom őket, ha hiszitek ha nem. Kedvec számom a one thing, ebbe a videoban naon jól néznek ki és ari ahogy integetnek a fanoknak..... Bár én is benne lehettem volna abba a videoba, de hát.... Az utálat elenük meg kiboritó, ojan szemét emberek akik b*zizzák öket....:(



2012. szept. 2. 12:09
1 2 3 4 5
 1/44 A kérdező kommentje:
NEM KAMU!!!
2012. szept. 2. 12:11
 2/44 anonim ***** válasza:
76%

Persze, hogy ne kamu. Ki más is tudna ennyi helyesírási hibát összeírni, mint egy valódi directioner?!

Nekem aztán tényleg nincs sok bajom a számaikkal, dallamuk fülbemászó a szövegből meg nem értek semmit, de gondolom standard tiniszerelmi szar, mint a többi önjelölt tinisztáré. Ötperces zenekar, két év múlva senki sem fog rájuk emlékezni.

2012. szept. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
64%
Remélhetőleg kinövöd pár év múlva...
2012. szept. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
66%
Mindjárt megjön chrishu és megmondja a tutit. (Mert ebből vitát szimatolok.xD)
2012. szept. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
79%
Jobb, mint az sp/fluor/bieber trió. Nem ismertem őket, de belehallgattam egy számukba. Nekem nem tetszik, de ez ízlés kérdése. Ennek már van valami köze a zenéhez ellentétben a fent említett hárommal.
2012. szept. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
68%

nemtom láttátok-e azt a 25 oldalas kérdést...

íme: http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__3372878-ugye..

én vagyok a 67%os. itt nem lehetett unatkozni, attól függetlenük, hogy KAMU. nemtudom te komolyan gondolod-e, de nekem elég furcsa a kérdésed............

am én azért utálom őket mert semmi hangjuk, tehetségük...ha ők szereznék a számaikat, akk megérteném miért ilyen ismertek. de így?? semmit nem tettek azért, hogy idáig eljussanak. énekelgettek egy kicsit az xfactorban, és a média a cukimuki pofikájuk miatt nyomta onnantól előre. lehet, hogy elénekelgetnek egy koncerten, de semmi extra nincs a hangjukban!! most komolyan! hogy különböztetitek meg a hangokat? lehet, hogy csak a videoklip alapján, ami mindenegyes számukhoz készül, nemúgy mint a sokkal tehetségesebb zenekaroknál, akik dolgoztak is egy kicsit...nem mondom hogy b*zik, csak csak nagy semmi amit tudnak. és ezzel nem téged akarlak megsérteni, nehogy azt hidd! :D csak a véleményemet mondtam el, és ettől függetlenül te nyugodtan hallgathadod, és szeretheted őket :)

UI.: biztos nem kamu...?

2012. szept. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
54%
jamjam.. Én is Directioner vagyok :) sálálálálááá és büszke vagyok rá :D hát jobb mint az sp meg a fluor :) nem véletlenül vitték sokkal többre mint azok :) ja és hiszek benne, hogy a nevem egy nap Mrs.Horan lesz :DD
2012. szept. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
De van tehetségük ők a legjobbak csak soka féltékeny enber és nem fogk kinőni belöle
2012. szept. 2. 16:06
 9/44 anonim ***** válasza:
58%
SP és Fluor azért nem lettek nagyok, mert magyarok...
2012. szept. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
95%
Meg mert szánalmasan sz@rok.
2012. szept. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!