Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen egy the Grenma koncert?

Milyen egy the Grenma koncert?

Figyelt kérdés
14/l vagyok, ők a magyar kedvenceim, és nagyon szeretnék elmenni a barátnőmel egy koncertjükre. Most végre egy közeli városban lesznek, így el tudnánk oda jutni. :) Anyáék viszont.... Nemhinném h megengednék... Vagyis anya igen, de apa nem.. Mivel tudnám meggyőzni? Először is azt szeretném megtudni, hogy kb. mennyi az átlag életkor ott (apa tuti tudni akarja), és mennyire van 'durvulás.' Semmi koncertes tapasztalatom nincs, úgyh ezért vannak hülye kérdéseim. :D

2012. szept. 4. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
én sem vagyok nagy koncertes,egy-kettőn ha voltam.de gondolom hasonló,tehát pogó,részegek,átlagéletkor grenmánál mondjuk 14-30-ig tehető szerintem.azt viszont,hogy mivel tudod őket meggyőzni,sajnos nem tudom.bocsi :)
2012. szept. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi :))
2012. szept. 5. 06:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Grenmán általában leginkább tinik vannak,akik egy sörtől berúgnak,és "pogóznak",de tök ártalmatlan az egész.Átlagéletkor az 1-10.-ig sorban 14-19,aztán az "öregek",akik nem feltétlenül imádják a zenekart,de nem is tartják szarnak.mondd meg apukádnak,hogy nyugodtan elengedhet,esetleg kísérjen el valaki.
2012. szept. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
neked is köszi :) anyát már meggyőztem, apa még nem tud róla :D de a kísérő már megvan, szerencsére. :)
2012. szept. 5. 19:53
 5/7 Kriszti8 ***** válasza:

én is voltam 12 vagyok....nem vészes néhány 16 éves beb*szott tini tombol ennyi az egész..nem csinálnak kárt mert ott vannak biztonsági emberkék akik rögtön felfigyelnek a "bajra"

amm megkérdezhetem hogy melyik megyében koncerteznek?lehet énis elmennék 4.djére:DD

2012. szept. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
szombathely :)
2012. szept. 8. 23:39
 7/7 anonim válasza:
kicsit késve válaszolok, de kettő koncertjükön voltam, csomó korodbeli van rajta, pogó nincs, és...igazából semmi durvulást nem tapasztaltam .)
2013. jan. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!