Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek a LMFAO a legjobb...

Szerintetek a LMFAO a legjobb rock együttes?

Figyelt kérdés
Vagy rockot játszanak vagy metált, eztet nem tom így pontosan , de naon király a lmfao ;))

2012. szept. 4. 23:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/111 anonim ***** válasza:
83%
a rock szoknyát is jelent németül, szóval party szoknya
2012. szept. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/111 A kérdező kommentje:
nem kamu, mit nem értesz ezen???!!!! lmfaoer vagyok és kész!
2012. szept. 5. 22:32
 33/111 chrishu ***** válasza:
74%
lmfaoer? Nem véletlenül hip-hopper?
2012. szept. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/111 anonim ***** válasza:
59%

LMFAO a legjobb rock zenekar Bár ők talán jobbak:

https://www.youtube.com/watch?v=GoCXzcH42uo

(csak megjegyzés, de a kérdés kiíróját elmegyógyintézetbe kéne zárni:))

2012. szept. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/111 anonim ***** válasza:
97%

Nem, szerintem nem az LMFAO a legjobb rock együttes. Ez nem is rock, és nem is együttes. Most, kedves kérdező, felvilágosítalak, hogy az általad olyan nagyon imádott LMFAO egy "amerikai elektro-hop duó". Légy szíves, legalább előbb nézz utána!( [link] Felőlem mindenki azt hallgat, amit akar, nem szeretnék beleszólni, csak elmondom a véleményem. Tehát: remélem, hogy "eztet már toni fogod így pontosan", egyébként pedig szerintem "naon NEM király az lmfao". EZ a véleményem.

Most pedig már engem is pontozhattok le. Köszönöm szépen. Végeztem.:)

2012. szept. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/111 anonim ***** válasza:
12%
Én is nagyon szeretem az LMFAO-t, de tényleg nem rockot játszanak, se metált, hanem ők egy elektro hip-hop duo. Voltál a Szigeten? ha akarod, priviben irogathatunk, szeretek LMFAO fanokkal dumálni :)
2012. szept. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/111 anonim ***** válasza:
92%

Chö!?! Rock? "metál"? Na nee b*zdmeg.. -.-" ez fájt.. Jó nem leszek a 100 adik aki eljezdi mondogatni, hogy köze nincs sem a rock-hoz sem a metalhoz, de gondolkozz már kicsit, és ne mondj hülyeségeket.. ><" szánalmas, hogy ma már minden sz*rt le rock meg metaloznak.. :/

Amugy meg... a véleményem, hogy a leg sz*rabb divatmajmok, de azt halgatsz amit akarsz... És le lehet oltani, hogy egy köcsög rocker vagyok de ez van.. ;)

2012. szept. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/111 k.lau13 ***** válasza:
69%

Jééézus. Aúú. Ez nagyon fájt embeer....


Volna egy kérdésem, rajtad kívül még hányan gondolják ugyanezt???


Azt eddig is tudtam, hogy az emberek eléggé le vannak maradva a rock fogalmát illetően.... Na de ENNYIRE!?? HA kamu-kérdés, akkor téged le kéne tiltani innen komolyan vagy nem tudom... Ha meg nem az, akkor te nagyon beteg vagy. Fúúú, ez basszus fizikailag fájt (és tényleg, mert verem a fejem az asztalba miattad). Na jó, akkor, ezt most minden lmfao-s gyökérnek, aki azt hiszi, hogy hű de nagy rocker gyerek...


EZ a rock:


http://www.youtube.com/watch?v=ZMDCBgWb_C4 (jó, hát a youtube-os hangminőség az nem tökéletes, ez CD-n ezerszer jobb....)


http://www.youtube.com/watch?v=dZJPYo-YUkA


http://www.youtube.com/watch?v=Xv24N8H1KyI


(úgy csak a legnagyobbaktól, a legismertebbeket...)


a metal meg talán inkább valami ilyesmi:


http://www.youtube.com/watch?v=AcyTR5mEC_E



Összehasonlítani se lehet a divat-techno lmfao izéddel.


Metál, rock. Tudod az mit jelent? Mert nem azt, hogy egy számában benne van a rock szó(aminek amúgy van más jelentése is, nem csak a műfajt jelentheti) és ha mondhatok ilyet(de nem mondhatok, mert nem igaz) szinte jogtalanul mutogatja a metálvillát,(oké, az a jogtalanul az nem a legjobb szó... akkor ok nélkül, nah) az biztos hogy nem rock. A rock tudod egy "életérzés", már akinek, de ezt neked kár is magyarázni. Tiszta szégyen, hogy az olyan divatzenés hülyék miatt, mint te vagy, tartunk ott, ahol tartunk. Nem azt mondom, hogy szeresd Jimi Hendrixet, vagy hogy hallgassál Iron Maiden-t meg AC/DC-t(most ha már így linkeltem...), de akkor már ne nevezz mást rocknak, mert ez az, de a te hülyeséged biztos nem -.-"""


Mindegy, ennyi, elég szörnyű amit csinálsz a többi divat-techno-s gyökérrel együtt, kész, ennyi, nincs tovább.


NA most lehet lepontozni meg amit még akarsz...

2012. szept. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/111 anonim ***** válasza:
75%
a rock this party stb kifejezés nem arra utal hogy a csapat rock együttes... ezek olyan kifejezések mint pl a rugjúk ki a ház oldalát mégse gondolja senki hogy kőműves brigád csinálja a bulit...
2012. szept. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/111 anonim ***** válasza:
15%
igen lmfao a legjob rock
2012. szept. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!