Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek a LMFAO a legjobb...

Szerintetek a LMFAO a legjobb rock együttes?

Figyelt kérdés
Vagy rockot játszanak vagy metált, eztet nem tom így pontosan , de naon király a lmfao ;))

2012. szept. 4. 23:27
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/111 anonim ***** válasza:
80%

nade nehogy eltévedjünk! az lmfao electropojának nevezett zene nem is igazi electropop!

itt a példa:

szval van egy rockbanda, a forever the sickest kids, és nekik is van egy-két electropop számuk. namost. hasonlítsuk össze az ftsk electropopját az lmfao electrohiphop zenéjével.


ftsk: http://www.youtube.com/watch?v=wiRL1-0JY_s

http://www.youtube.com/watch?v=0qUSTa5Otm8


ezek dallamosak, fülbemászóak.



lmfao: http://www.youtube.com/watch?v=Ng_t5D8tVvM


lehet, hogy benneragad a fejedben, de nincs dallama, nem igényes. engem pl kifejezetten idegesít az instrumental.



naugye, hogy nem ugyanaz :)

2012. okt. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/111 anonim ***** válasza:
14%

én inkáb a diszkózenét szeretem de az egyetlen rock amit meghalgatok az a LMFAO.

Szal szerintem a LMFAO a legjobb rockegyüttes.

2012. okt. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/111 chrishu ***** válasza:
67%

LiliDoki

Helgusz

Szandra077

Egy anonim felhasználó

és az előttem szóló is egy és ugyanaz a személy

2012. okt. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/111 k.lau13 ***** válasza:
60%

utolsónak igen érdekes, és helytálló megfigyelései vannak...


Egyébként meg szerintem azt is utolsó írta, de nem biztos, igenis van olyan erős kamukérdező, aki szivat a leveleivel.... Tapasztaltam mostanában.... -.-""


Az lm-gyökerek meg takarodjanak mostmár a rock témakörből mert eskü hogy egyszer vérfürdő lesz és még csak bánni se fogom!!!( most komolyan, érdekes gondolat volna ez, bár emberek halálát normális esetben nem kívánnám, de nem éppen ép elméjű időszakomat élem... )

2012. okt. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/111 anonim ***** válasza:
86%
Diszkó Girl te nem vagy normális!! az lmfao diszkózenét játtszik nyominger!! nemhiszemel, akár kamu a kérdés akár nem én már komolyan nemtudom sírjak-e vagy röhögjek!! uah
2012. okt. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/111 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább a sírást választanám... Nem hiszem el, hogy nem tudjátok felfogni, hogy az LMFAO NEM(!!!) "játszott" rockot! Mikor hinnétek el? Ha ők maguk mondanák?
2012. okt. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/111 anonim ***** válasza:
62%
az LMFAO cigány zenét játszik.
2012. okt. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/111 anonim ***** válasza:
100%

Szindyke, ezzel azt akarod mondani, hogy Lady Gaga a legjobb rockegyüttes? Lady Gaga egy nő. És nem is rock-kal foglalkozik.

Ez mostmár annyira szánalmas (elnézést a jelzőért), hogy RÖHÖGNÖM kell! Ennél talán nincs is lejjebb, de nem próbálom ezt megérteni. Úgysem tudnám megérteni, szóval azt javaslom, emberek, inkább röhögjünk!:D Ha máson nem, ezen majd mindig lehet.:DD

2012. okt. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/111 anonim ***** válasza:
63%
Szindyke is Helgusz klónregje :D
2012. okt. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/111 anonim ***** válasza:
66%
SZ-Á-N-A-L-O-M (szótagolom hogy megértsd)
2012. okt. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!