Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Pécsiek! Lenne kedve valakinek...

Pécsiek! Lenne kedve valakinek egy elektronikus zenei együttest alapítani?

Figyelt kérdés
Régi vágyam hogy legyen egy elektro együttesem, olyasmi mint a magyar Neo, vagy a Daft Punk. Sajna nncs az ismeretségi körömben olyan aki benne lenne, gondoltam hátha itt lesz aki igen. Magamról még annyit hogy 19 éves vagyok, van némi fogalmam a zenéről (tanultam furulyán, trombitán, és tenorkürtön, és játszottam a Sopianae fúvós zenekarban), de azért profinak nem nevezném magam. Imádom az elektronikus zenét, már régóta a megszállotja vagyok, és foglalkozok is vele, de egyedül nem az igazi, meg hát nem vagyok túl profi. Van egy Microkorg szintetizátorom, meg egy macbookom, ezekkel szoktam néha szórakozni. Aki(ke)t érdekelne, van tudása, és lelkes, azzal nagyon szívesen összeállnék, és zrnélgetnék.

2012. szept. 5. 16:55
 1/1 chrishu ***** válasza:
Egy zenei fórumon vagy újságban nézelődj itt tuti nem találsz tagokat
2012. szept. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!