Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A rockerek miért utalják...

A rockerek miért utalják ennyire nagyon a techno-t és a többi elektronikus zenét?

Figyelt kérdés

Mindig olvasom, hogy az elektronikus zene az nem zene és ezt rendszerint rockerek irogatjak ki fórumokra, bemutatkozó oldalakra (hotdog), itt gyakorikerdesek.hu-n is láttam, de még videóra is veszik hogy "I HATE TECHNO BUT I LOVE ROCK N ROLL" (youtube). Megmondják nekünk, hogy a techno az nem zene és hogy hallgassunk rockot, meg metalt... Na az ilyenek mögé kívánok néhány izmos gabbert... ne mondja meg senki nekem hogy mi a zene ÉS azt főleg ne hogy mit hallgassak... igen... elektronikus zenét hallgatok (hardcore techno, trance, hardstyle, happy hardcore stb... ) és imádom. oldja a feszultsegem, jó kedvem lesz tőle, bulizni imádok rá!


A hardcore techno ERŐT ad. (3 steps ahead, Dj Dano, Gizmo, Angerfist

A trance egy SZEP elektronikus zenei stílus. (már már annyira, hogy sokszor sírok is.. Armin Van Buuren, Paul Van Dyk, Accurface, Kai Tracid)

A happy hardcore tól megjön az eletkedvem, boldog leszek tőle ( SCOOTER, Blümchen, Marusha, Critical mass, Dune)...

Igen.. amikor ezeket hallgatom mindig fel áll a karomon a szőr annyira jók.


Amikor a haverom mutat nekem egy rock számot, akkor nem fikazom, mert az egyik legszemetebb dolog a világon az amikor más zenéjét leszoljuk.

Amikor azt mondja valaki hogy az elektronikus zene az nem zene, akkor gondoljon már a szintetizatorra. AZ NEM HANGSZER???


Szerintem a 90es évek rave korszaka miatt utalják ennyien az elektronikus ZENÉT... ugye akkor volt ez nagy dolog és sokan rockrol tértek át az elektronikus zenére. Mintahogy én is..



2012. aug. 27. 16:54
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
83%
Mert sok a bunkó.Ha valakinek nem tetszik valami ne hallgassa,de leszarozni azért mert neki nem tetszik, ostobaság.Én pl nagyon szeretem a rockot , a rappet,meg a kettő keverékét is:) és nem megyek oda Dj valakinek a videójához sz*rozni,ugyanúgy zene az is,csak én nem hallgatom:).
2012. aug. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
67%
A rocker vikingek szeretik a techno-t.Tessék itt a bizonyíték http://www.youtube.com/watch?v=FwsntHcWiy4
2012. aug. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
97%

Én ki szoktam fejezni a véleményemet arról, ami nem tetszik, de attól még nem mondom, hogy ne hallgasd ezt, hallgass inkább eztmegazt. Senkinek semmi köze hozzá, hogy a másik ember mit hallgat. Ami egy adott embernek szemét, ellenben másnak az a tökéletes zene.

Azt meg túlzásnak tartom, mikor egyes emberek olyan névvel regisztrálnak oldalakra, hogy "XY (nekik nem tetsző zene neve) sucks" és társaik, és egész nap azzal vannak elfoglalva, hogy Youtube-on a számaik alatt mocskolódjanak, már-már többet foglalkoznak vele, mint azok, akik szeretik. Képtelenek felfogni, hogy ha valami nem tetszik nekik, akkor egyszerűen le kell sz.rni, és azzal foglalkozni, amit szeretnek. De hát mit lehet tenni? Hülyék az emberek.

2012. aug. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
79%

mert számukra a zene más kategória.

amugy számomra is, nem akarlak leszólni, de ugye a rock életben hangszereken játszanak, élőben a techno-t meg egy gép rakja össze. meg van annak is a szépsége. igazad van abban, hogy nem szabad mások zenei ízlését. csak a nyomorékok csinálnak ilyet.

2012. aug. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 A kérdező kommentje:
igaz. de ott van például a Scooter. Ott 3 tag van, ebből az egyik (H.P. Baxxter) énekes a másik kettő pedig szintetizatoron nyomtatják. vagy például trance rendezvényeken is szintetizatort használnak. De olyat is láttam már, hogy gép helyet dobbal csináltak hardstyle-t élőben.
2012. aug. 27. 17:57
 6/57 anonim ***** válasza:
96%

de ezek ritka kivételek. én is az igazi zenére szavazok :)

felőlem halgasson mindenki azt, amit akar, nem szólok bele, de a technótól megfájdul a fejem. bezzeg az jó kis rockkoncert :)

2012. aug. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
91%
Hú, ember most kirobbantottál szerintem egy háborút.:D Amúgy, azért b.sztatják azt a bizonyos techno "zenét" mert, ők is b.sztatják a rock zenét. Ez ilyen adom kapom törvény az idiótáknál. Csak azért rákeres a technos a rock zenére, hogy trollkodhasson. És mondanál nekem a szintetizátoron kívül más hangszert is?:) Nos, én inkább maradok a gitárnál, meg a dobnál...:) Meg amúgy is hülyeség az egész kérdés, mert ez nem valami törvény... Nem minden rocker utálja a technot.(Csak az igényesebb fajtája...) A technosoktól is megkérdezhetnéd, hogy ők mi rosszat találnak a rockban, mert szép és jó, hogy ennyire észre vetted azt amikor a rockerek b.szakodnak, de azt is észre vehetnéd amikor a technosok.:))
2012. aug. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
95%
Ja igen, biztos a rockosok a rosszak. Egy technopatkány meglát egy rockert az utcán, egyből odamegy belekötni, fordítva meg a rocker max ferdén néz rá... Volt rá példa.
2012. aug. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
65%

Simán agyilag beszűkültek, és buták. Aki az elektronikus ZENÉRE azt mondja, hogy nem zene, az még 2 szót sem tud elolvasni. Mondja azt, hogy neki nem tetszik, szerinte sz*r, de ne mondja már azt, hogy nem zene... Buták, erre nem tudok mit mondani. Van nem egy rocker barátom, és néha nekik is tetszik 1-2 elektronikus zene, ha meg nem tetszik nekik, akkor megmondják, h nem tetszik. Szóval NEM MINDEN ROCKER ILYEN GYÖKÉR!

Én egymás után hallgatom Tiestót, Avenged Sevenfoldot, Armint, A Perfect Circle-t, Scootert, System of a Dawn-t, Paul van Dykot, All That Remains-t, meg mindent. Aztán néha még kis Mozart meg Vivaldi is.

És a trance tényleg szép elektronikus zene, tele van hegedűvel, zongorával, énekkel.

2012. aug. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
94%
Amíg a Föld kerek,mindig lesznek rockerek.Nézd meg egy rockzenész 40 évig talpon marad,megél.Sőt.Egy technős meg 3 évig befutott lesz aztán mehet kapálni.
2012. aug. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!