Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Muse szerintetek próbál a...

A Muse szerintetek próbál a Radioheadre hasonlítani?

Figyelt kérdés
Először a Muse is alternatív rockkal kezdte. Az énekes külsőre és hangilag is hasonlít a Radiohead énekesére. Pár évvel ezelőtt a Radiohead elkezdett egyre jobban közeledni a z elektronikához, rengeteg effektet használtak. Most a Muse is váltott, és az új albumuk hasonló hangzásúnak hat.

2012. szept. 5. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább eldubstepesednek, semmiképp nem hasonlítanám a Radiohead-hez ami egy nagyszerű fejlődő zenekar volt az évek során.
2012. szept. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen más mint a Radiohead. Hallgasd végig az albumaikat aztán majd rájössz.
2012. szept. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én mind a kettőt nagyon szeretem, a két zenekar pályafutása során tényleg akadtak olyan időszakok, amik eléggé hajaztak egymásra (és ez ugye főleg a Radiohead hatása a Muse-ra és nem fordítva), de ez csak néhány szám hangzásvilágát határozza meg szerintem, egyáltalán nem közelít a Muse a Radiohead-hez.
2012. szept. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyformán szeretem mindkét zenekart. Mindkettő hangszerelése változott, fejlődött az évek során, de ez így van rendjén. Ettől függetlenül szerintem hűek maradtak önmagukhoz, egyik sem hasonlít a másikra. Nekem minden Muse illetve Radiohead dalban feltűnik a tipikus muse-os vagy radiahead-es hangzásvilág, sose ütik egymást.
2012. szept. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!