Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a Led...

Mi a véleményetek a Led Zeppelin zenekarról?

Figyelt kérdés
személy szerint imádom őket, nagyon tetszik a zenéjük :)
2012. szept. 5. 23:33
 1/7 chrishu ***** válasza:
72%
Van tehetségük és jó számak vannak de nem hallgatom őket
2012. szept. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Én sem nagyon hallgatom őket de nagyon jók.Egy-két számot nagyon szeretek tőlük.
2012. szept. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A valaha létezett talán legnagyobb hatású zenekar. Sokan tartják az első heavy metal bandának. Ennek az oka Robert Plant széles hangterjedelme, John Paul Jones basszustémái, Bonzo dobolása (én is dobolok és példaképemnek tekintem) és végül a Page hihetetlen gitározása a kétnyakún. A véleményem, hogy harminc két évvel a feloszlásuk után, rengeteg ma futó "sztár" elbújhatna mögöttük.
2012. szept. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Számomra lazán ott vannak minden idők 3 legnagyobb együttesei között.

Náluk sose voltak tagcserék, cigánykodás, köpködések. Maximálisan megfértek egymás mellett, és kiegészíteték egymás munkáját. Olajozottan működő csapat volt nagyon. Elég csak megnézni pár koncert felvételt. Egymásra kacsintanak, össze vigyorognak, improvizálnak. ÉLVEZIK a zenét, élvezik egymás játékát. Ennél többet nem is lehet kérni egy együttestől.

2012. szept. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
minden idők legjobbjai :) egy zenekar se tudott annyira megfogni hogy utána járjak minden tagjának, minél többet tudjak meg róluk stb... csak ők :D
2013. júl. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon ott voltak, kár, hogy ilyen rövid ideig (szegény Bonham, na mindegy). Iszonyat jó zenekar szerintem, s Plant hangja néha eufóriát okoz a Page szólókkal megtűzdelve.
2015. márc. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szeretem, megadja, a klasszikus rock, a lázadó, egyes akkori stílusok hangulatát, Robert Plant magas (de nem nyávogó), és erőteljes hangját, továbbá valamennyire művészi hajlamokat (az éneklésre, és néha a szövegekre gondolok).
2021. júl. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!