Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen eszközt kell beszerezne...

Milyen eszközt kell beszereznem ha az autóba a szivargyujtóról szeretnék pendrive-ról zenét hallgatni?

Figyelt kérdés
Csak rádió van az autóban,de szeretnék mp3-akat hallgatni.

2012. szept. 9. 16:38
 1/5 anonim válasza:
44%
nos, ha jól értelmeztem a kérdésed, akkor a szivargyújtót szeretnéd használni, mint bemenetet. ki kell, hogy ábrándítsalak, mivel a szivargyújtó nevéből adódóan is nem "fejegység bemeneti nyílás". abban igazad lehet, hogy áram alatt van, de hogy a rádióddal nem áll összeköttetésben, az is biztos. legkönnyebben úgy tudsz pendrive-ról zenéket hallgatni, ha kicseréled a fejegységed. remélem tudtam segíteni.
2012. szept. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hallottam valami fm transzmitterről, az nem járható út?
2012. szept. 10. 07:14
 3/5 kgaba88 válasza:
100%
USB-bemenetes fm-transzmitterre lenne szükséged. De gyakoribb az olyan fm-transzmitter, amibe nem pendrive-ot, hanem memóriakártyát (általában SD-t, vagy microSD-t) tudsz tenni, amin rajta vannak az mp3 fájlok. Az fm-transzmitter a szivargyújtóról működik rádió-adóként. A rádiót beállítod a megfelelő frenkvenciára, majd a transzmitterrel tudod irányítani a zenelejátszást. Úgy mint pl. előre/hátra, lejátszás/megállítás.
2012. szept. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi Gaba. Próbálok nem sd kártyásat, mert nem akarok venni olyat, pendrive meg van.
2012. szept. 10. 19:31
 5/5 kgaba88 válasza:

[link]


Jók ezek a megoldások amúgy, meg költségkímélőek.


Én a Trabantomban szivargyújtó híján mp3-lejátszóról hallgatok zenét a régi kazettás magnón keresztül kazetta-adapterrel.


Ahogy elnézem ezek az fm-transzmitterek is nagyon barátságos árban vannak.

2012. szept. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!