Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ajánlanátok valami jó NS,...

Ajánlanátok valami jó NS, vagy nemzeti zenét? (olyasmit, mint a Jogos Önvédelem)

Figyelt kérdés

Nem kell teljesen agyament náci zenekar,inkább egy nacionalista,mint a Jogos Önvédelem,tehát inkább a "kiválasztottakról",a valóságról énekel.

Sok zenekart ismerek ilyen téren,de valami J.Ö.-hez hasonlót szeretnék hallani.

Tehát nem ilyen Archívum,meg Kárpátia.


Előre is köszönöm!


2012. szept. 13. 18:15
 1/2 anonim válasza:

Elég érdekesen tetted fel a kérdést :D a jogos önvédelem NS zenekar. Nincs hozzá fogható zenekar (1 személyes project) nálunk stílusilag, szövegileg közel áll a többi NS zenekarokhoz, nem is értem miért írod le az Archívumot. Persze mivel nem egy tollból születnek a szövegek, ezért mindegyik eltér valamiben egymástól. De azért ajánlok egy pár zenekart ami szerintem elnyeri tetszésedet.

Onogur

Őrjárat

S.O.G.

Esetleg még a Hunor

Ezekbe találsz hasonló stílust és szöveget.

2012. szept. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Inkább úgy értettem,hogy ne legyen primitív zene,a Jogos Ö. pedig pont az ellenkezője ennek,azért szeretem annyira.De gondolom te is érted,miről beszélek,ha hallgatod.

Egyébként köszönöm a válaszod,a S.O.G-ot és a Hunort ismerem,a többit viszont még nem.

2012. szept. 16. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!