Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy tudnám előhozni azt a jó...

Hogy tudnám előhozni azt a jó énekhangomat ami részegen van?

Figyelt kérdés
Ittasan nagyon jó hangom szokott lenni, mert felszabadulok, nincs rajtam feszültség és bátran éneklek és nagyon jó hangom van úgy, viszont így józanul nem tudok annyira ellazulni, ezért így nem olyan jó.
2012. szept. 16. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt te sem gondoltad komolyan.XD Ugye valaki már alá is támasztotta ezt az állításod?!XD Mert én például meg tudtam volna esküdni abban, hogy tökéletesen táncolok, amíg nem mutattak egy videót....XD
2012. szept. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Family Guy-ban Peterrel is ez van.
2012. szept. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az egyetlen megoldást abban látom, hogy konstans delíriumközeli állapotot idézel elő etil-alkohol gondosan adagolt ciklikus bevitelével.
2012. szept. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jajj elsőő... Nem hiába akarok józanul énekelni, mindenki mondja hogy jó hangom van. xd És ők józanok voltak. xd
2012. szept. 16. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!