Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen trombitát érdemes venni?

Milyen trombitát érdemes venni?

Figyelt kérdés
Hét évig tanultam trombitálni, játszom egy zenekarban, ezért egy tanuló trombitát szeretnék venni. Az ilyen 40 ezer forintos új trombiták nagyon gagyik? (interneten láttam már többet is ennyiért, újonnan)

2012. szept. 16. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:

ezt a szomszédtól kérdezd)

amúgy pénztárca függő...ha tanulni szeretnél, esetleg kölcsön is kaphatsz a zenesulitól, amíg kiderül, egyáltalán akarsz e a dologgal foglalkozni.

2012. szept. 27. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

IGEN!

Nagyon gagyik. Lényeg, hogy ha veszel trombitát, legyen márkája. 50e alatt semmi képpen sem érdemes trombitát vásárolni. Nekem B&S van, egy alapmodell. 90e körül van. Javaslom még a Yamahát. A kettő között az a különbség, hogy a B&S megfizethetőbb és még egy-két különbség, ami akkor derül ki, ha kipróbálod minkét márkát. Kb. 80e-től vannak jónak mondható tanuló trombiták. Inkább spórolj még egy picit.. Remélem segítettem, üdv!

2012. nov. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!