Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitárt ajánlanátok?

Revdav11 kérdése:

Milyen gitárt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Elektromos gitárt szeretnék venni és főleg metál dalokat játszanék rajta (System of a Down, Slipknot, Limp Bizkit stb.) olyan 30-50 ezer körüli összegre gondoltam, hogy beleférjen még 1 kombó is, de annak nem muszáj "minőséginek" lennie.

Elég kezdő vagyok, csak akusztikkus gitáron játszom.

kösz



2012. szept. 17. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
50ezerből nehéz kihozni gitárt meg kombót. Gitárnak én Ibanez GAX30 at használok már 4. éve, nem igazán tudok róla rosszat mondani, árkategóriájában nagyon korrekt kis hangszer, Cort X1 amit még ajánlhatok meg Dean Vendetta, de ezekről nemtudok átfogó véleményt nyújtani mivel nem volt tulajdonomban ilyen hangszer. Tensont és egyéb társait kerüld el, szerintem a minimum 40ezer az ami kell egy gitárra és még akkor is nagy szerencse kell ,hogy jó darabot fogj ki. Kombót, meg ha otthoni gyakorlásra használnád szerintem ne vegyél, elég egy használt jó minőségű hangkártya is.
2012. szept. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, ajánlom az AmpliTube 3-at otthoni gyakorlásra. Ha komolyabban bele akarsz menni később, akkor mindenféle képpen Marshall és Heavy Metal effektek.
2012. szept. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Cort X és Z szériások szerintem elég jók, ilyeneket már próbáltam, és tetszettek. Ibanez szupersztratóit, LTD ilyesmi modelljeit is tudom ajánlani még, de ezek mind inkább az 50e felé vagy valamivel feljebb mozognak. Talán valamivel 50 fölött találsz használt, de jó állapotú Jacksont is. Szerintem alább ne nagyon add, mert jobb, ha egyszer olyat veszel,amit évcekig használsz, mint ha pár hónapután rájössz, hogy minőségi okokból le kellene cserélni...
2012. szept. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem epiphone sg special-om van, nagyon jó kezdő elektromos gitárnak...Én 4 évig játszottam akusztikuson, aztán vettem meg ezt...igaz 46 ezer volt, de nagyon megérte az árát...jó minőségű, szépen szól...Valamint elmondanám, hogy inkább vegyél jó minőségű de használt kombót hozzá, mert egy rossz minőségű bármilyen jó gitárnak elrontja a hangzását (én is használtat vettem...mondjuk 30ezer volt használtan is, de nagyon jó minőségű, és a kettő együtt tökéletesen működik...amúgy vannak kombók, amiken vannak ilyen torzító funkciók is és az enyémen speciel van akusztikus és metal beállítás is többek között...)
2012. szept. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

[link]


Hát, én ilyet használok. Én is systemet meg rammsteint játszok, és nekem megy, úgyhogy hajrá:)

2012. szept. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hát egyenlőre a cort x szériák és a felül említett ibanez között vacilálok.

szerintem az ibanez lesz a befutó, de azért még körbenézek :D


köszi srácok!

2012. okt. 5. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!