Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A gangnam style miért nem...

A gangnam style miért nem olyan jó, mint a party rock anthem?

Figyelt kérdés
tök gagyik benne a hangszerek meg ugy általában.
2012. szept. 19. 00:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

távol-kelet -> <- nyugat


másak a kulturális felfogások, trendek, igények, stílusok

2012. szept. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
de pl a japánok tudnak kikurt jó zenéket csinálni, akkor a koreaiak miért nem? Ha már egyszer sláger akkor legyen már "bexarsz" szinvonalu az egész kivitelezés
2012. szept. 19. 13:23
 3/23 anonim ***** válasza:
"hangszerek" LoL
2012. szept. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
na most erről ne nyissunk vitát, hogy mi a hangszer, mert valakinek két összeütött bot a hangszer, van aki hegedűt épit van aki meg szintetizátort. A konzervativ emberek általában addig fogadják el a dolgokat, amig képesek felfogni.
2012. szept. 19. 15:18
 5/23 A kérdező kommentje:
nyilván akkor a számitógépes grafika is a kukába való, és fessen mindenki ecsettel, mi? Ne legyél már ilyen szinten korlátozott, lécci!
2012. szept. 19. 15:31
 6/23 anonim ***** válasza:
72%
Nem korlátoltság, de a party rock anthem mitől lenne jobb? Ugyanolyan egyen tuc-tuc, egyediség nélküli alapra felhúzott valami. Szövegben semmi. Zenében semmi. Akkor miről beszélünk?
2012. szept. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
62%
És az miért lenne korlátoltság, hogy én ZENÉT szeretek hallgatni, nem pedig ilyeneket?
2012. szept. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

engem pl az szokott megmosolyogtatni, amikor hallgatom a kossuth rádioban (igen képzeld nekem széles a látóköröm) hogy valami néprajzi kutató 20 éves "munkával" jött rá, hogy a "felszállott a páva" motivum mit jelent :D


meg külön dilemmát rendezett abból, hogy 150 népdalváltozat közül melyiket adja elő a kórus :D


Nem összemérhető azzal, hogy valaki pár év alatt kidolgoz egy matematikai eljárást valamire, amivel aztán időt, pénzt, energiát sporol meg soksok ember...

2012. szept. 19. 17:28
 9/23 anonim ***** válasza:
72%
Jó dolog megtudni magamról, hogy korlátolt konzervatív gyökér vagyok, aki a kompjúter hangot összekeveri az elő hangszerekkel, azt szintén jó megtudni, hogy ugatok, szintén meglepett, hogy nincs MP3-mam (ha lejátszóra gondolsz tényleg nincs, telefonon hallgatok zenét), ja, meg biztos népdalszerető vagyok. Batman zenéje? Mert az annyira jó, hogy összeszarom magam tőle, vagy mi?
2012. szept. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
ha logikusan alá tudnád támasztani, hogy egy zongora miért hangszer egy szintetizátor pedig miért nem, akkor igazad is lehetne. (a "csak mert" nem logikus)
2012. szept. 19. 17:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!