Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A gangnam style miért nem...

A gangnam style miért nem olyan jó, mint a party rock anthem?

Figyelt kérdés
tök gagyik benne a hangszerek meg ugy általában.
2012. szept. 19. 00:24
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
a gangnamtól én is. a party rock anthem szerzőinek rokonsága viszont több generáciora visszamenöleg tele van amerika zeneiparát meghatározó személyekkel. jazz, soul, hiphop, ilyesmik. Mégse tagadta ki öket a nagyapjuk.
2012. szept. 20. 14:44
 22/23 anonim ***** válasza:

Szóval a party rock anthem-et, a "zenészek" felmenői miatt találod elfogadhatóbbnak..Érdekes.

Mellesleg baromság összehasonlítgatni a kettőt.

És amúgy nem azzal van a baj,hogy számitógéppel,szintetizátorral vagy tudom is én mivel csinálnak egy "zenét",hanem,hogy nincs semmi értéke sok dalnak és csak a figyelemfelkeltésre jó és,hogy az alkotói meggazdagodjanak belőle..

2012. szept. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Akkor nem azt mondom hogy nem zene. Azt mondom hogy sz*r zene nulla mondanivalóval és értelemmel. Most jobb?
2012. szept. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!