Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fiatalok! Ismeritek a k-popot?...

Fiatalok! Ismeritek a k-popot? (koreai pop) Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Ha példa kell hogy milyen szóljatok és linkelek. Kort és nemet is írjatok légyszi!
2012. szept. 22. 11:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%

Amolyan divatzene, amiért mostanában odavan minden tinicsaj, de mint minden divathullám, ennek is vége lesz hamarosan.


17/f

2012. szept. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Persze hogy ismerem. 18 éves lány vagyok. én kb 3 éve csak is kizárólak k-popot hallgatok. a k-popban igazán sok munka van. szegény idoloknak éjjel nappal néha a szó szoros értelmében gyakorolniuk kell. a dalszövegeik nagyon aranyosak. a koreai nyelv pedig cuki hangzású, így az egész dal nagyon aranyos. a csapatok jól szervezettek, összetartóak. és a k-idolok nagyon figyelmesek a rajongókkal. pl.: van olyan k-popos csapat, ahol a rajongói klubbokba gyakran ellátogatnak. így a rajongók találkozhatnak velük. bár a rajongók nagyon buták is tudnak lenni néha (betörnek az k-idolok lakhelyeire és ott megfürdenek, lefotózzák őket alvás közben...stb.) amúgy szerintem aki egyszer megszerette a k-popot az szeretni is fogja mindig. és csak az úgymond plázacicák akik csak azért hallgatják mert felkapott, azoknak tényleg úgymond gyorsan múló rajongás lesz az egész.
2012. szept. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet,divatzene?Koreai pop?Ne viccelj már,itthon ezek biztosan nem lesznek divatzenék soha.

Egyébként kérdésre válaszolva,nem,nem ismerem igazából,de J-popot azt hallgatok néha.De felkeltetted az érdeklődésemet,linkelhetnél valami jót,köszönöm.

22/F(remélem fiatalnak számítok a kérdésedhez :) )

2012. szept. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 B2kgirl ***** válasza:
Én nagyon szeretem, szinte csak ilyen zenét hallgatok. Viszont most sajnos egyre több az olyan, aki csak divatból hallgatja. Az pedig nem igaz, hogy divatzene. A k-popban rengeteg munka van, és az idolokat gyakran a teljes kimerülésig hajtják.
2012. okt. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
1 éve, 2 hónapja, 18 napja ismerem a k-popot. imádom, mert különleges, mert más, mint a többi. és mert engem megtanított élni, mosolyogni, felhőtlenül boldognak lenni. egyébként aki a koreai kultuszt nem tudja elfogadni, annak a k-pop nem fog tetszeni. egyébként 12 éves lány vagyok.
2012. okt. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kedves első hozzászóló! A K-pop nem divatzene. Vannak, akik a Gangnam Style miatt hallgatják, de csak azért, mert nagy sláger (mellesleg sem az előadó nevét, sem a dal címét nem tudják kiejteni, de még a magyar média sem!). Ez le is fog csengeni. A K-pop, ami tartalmazza az összes banda összes dalát, az viszont soha nem lesz divatzene. Sőt! Nagyon sokat utálják, cikizik... már évek óta. K-pop már 2000 előtt létezett, akkor ugyan még nem volt nagy dolog, de a kétezres évek elején egyre több és több banda jelent meg, világsikereket hozva - annak ellenére, hogy az ügynökségek nem merik kivinni Ázsiából a bandákat - egy-két kivétellel.


A kérdés feltevőjének: én nagyon szeretem, amióta megismertem, csak azt hallgatok. Vannak hátrányai - itt a bandák életvitelét értem -, de a zenék kiválóak. Nem szeretek minden csapatot, és a kedvenc csapatom egy-két számát sem; de hát ez is velejáró.

Azt nem szeretem, hogy annyira pénzéhesek a kiadók, az idoloknak nemhogy a családjaikra, de még önmagukra sincs idejük. Legszívesebben mindegyiket elküldeném egy egyhónapos nyaralásra, annyira rossz nézni, hogy betegen is felállítják őket a színpadra.

2012. nov. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
20/L, bocsi, elfelejtettem... 6-os hozzászóló vagyok.
2012. nov. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyébként lehet,hogy én vagyok a hülye,de a gangnam szar mióta K-POP?Az tuc-tuc,ahogy én hallom.Azt nem máshogy hívják? :) (Elnézést,ha hülyeséget kérdezek,nem értek ezekhez a műfajokhoz).
2012. nov. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Gangnam Style mindig is K-pop volt. Nem tuc-tuc. Koreai előadó énekli koreaiul, és több műfaj van benne keverve - a tuc-tuc IS. A K-pop azért az, ami, mert a balladáktól elkezdve a rockig minden van benne - akár egyetlen számba is képesek belesűríteni.
2012. nov. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
2015. aug. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!