Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tehetségileg/zeneileg ki a...

Tehetségileg/zeneileg ki a jobb szerinted: Skrillex, LMFAO vagy One Direction?

Figyelt kérdés

2012. szept. 25. 19:27
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
18%
A one direction,mert ők tényleg tehetségesek :-) de am. Mind jó,:-)
2012. szept. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 Glambert4 ***** válasza:
0%
Szerintem az LMFAOnak a legjobb a zenéje aztán az 1D . A Skrillexet pedig utálom szerintem sz**.De élőbe az 1Dnek jobb hangja van mint az LMFAOnak mert az LMFAO repper banda az 1D pedig énekes :)
2012. szept. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
26%

Zeneileg az LMFAO tetszik.

Skrillex úgy szól mint egy nyomtató, és már én is produkáltam hasonló zajokat egy farmerdzseki és a mosógépem segítségével.

A One Direction meg no comment, tipikus 12 egy tucat fiú banda, 1 év múlva azt se tudjátok kik ők, Gotye pedig még mindig #15 a YouTube Top 100-ban. :)


Ritkán mondok ilyet, de akkor már Nickelbacket hallgatok orr vérzésig, csak ne One Directiont.

2012. szept. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
63%
Zeneileg mind a 3 sz*rt sem ér.
2012. szept. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kulturált válaszokat...Látszik az értelem de mindegyis.
2012. szept. 26. 16:58
 6/40 anonim ***** válasza:
66%
Már neharagudj, de az értelem az első válaszokban (nameg a kérdésben) látszik a legjobban. És most őszintén: tényleg egy mondatban említed "Turmixgépet" , "Értelmes dalszöveg fura hiphoppal keverve-t" és ratyi Directiont a TEHETSÉGGEL???!!! És mielőtt még rámfognád, hogy egy tipikus pasi vagyok, akinek a füléből üvölt a metál, ki kell ábrándítsalak, én is csak egy tinilány vagyok, pontosabban egy normális, a sok fura zenei és öltözködési irányú csaj között. Hogy ki a jobb? Hát... szerintem a Tankcsapda...
2012. szept. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
25%
Hallgass csak Nickelbacket. Egy kis jó zene nem fog megártani.
2012. szept. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Tudtommal lehet kérdést felrakni olyan témában amilyenben szeretnék és említhetem a One Directiont,Skrillexet és LMFAOt egy mondatban a tehetséggel,szóljatok ha nem így van.Én sem szeretem Skrillexet és az LMFAOt de ennyi tiszteletet alapvetően minden ember/zenekar megérdemel...El kéne fogadnod hogy nem csak te vagy a kis világodba a Tankcsapdával,hanem rajtad kívül milliárdok élnek itt,akik nem csak a Tankcsapdát szeretik.Lesüt,hogy nem lehetnek olyan rosszak(1D) ha csak twitteren 7 millió rajongójuk van,és persze nem mindenkinék van twittere,vagy nem követte őket ha szereti is.Csak összehasonlításképpen a Tankcsapdának 1300.Nyilván a tehetség nem rajongószámon múlik,én nem is szidom a Tankcsapdát,de azért nem véletlen...Ráadásul a brit X faktor 3. helyezést sem az utcán osztogatják a gettós hülyegyerekeknek...
2012. szept. 27. 15:06
 9/40 Diamond ♥ ***** válasza:
39%
Csak is az One Direction,a mésik kettő borzalamas.1D FOREVER♥
2012. szept. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
61%

Mind szar, te meg egy gyökér vagy.

Rajta, jöhet a sok popb*zi pontozni.

2012. szept. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!