Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek is legyek felnőtt...

Szerintetek is legyek felnőtt koromba szerelmes rapper vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés

Az osztályba már többen is mondták meg haverok is hogy menjek majd annak mert költöttem pár szöveget:

pl.:

"Te vagy a nappal s tevagy az éjjel,ki tündököl minden kéjjel,minden nap csak téged látlak szerelmes szivemet szoritja a bánat, hogy eldobtál, kihasználtál ujra meg ujra és én mindent elnéztem balga módra, de itt a vége fuss el véle a mi szerelmünknek itt a vége"


vagy ez:


Hogy miért dobtál az már egyéni szocproblem, ha más kell neked éljvele, s én remélem hogy jó kapcsolat lesz, mert nemakarok rosszat ,pedig te ezt tetted feszt.DE még mostis olyan vagy nekem mint a csillag, ki sötét égen lágyan ringat.


Aztmondják ezek nagyon jók pedig én nagyon rossznak tartom őket.Szerintetek igazuk van?



2012. szept. 28. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
én őszintén utálom a szerelemrappereket de lehet hogy te jó vagy :D amúgy mi a neved? úgyértem a rapper neved : MC love? :D
2012. szept. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát azmég nincs mivel én erre soha nem gondoltam hogy ennek menjek csak az utóbbi idővel kezdtek el vele bombázgatni osztálytársaim.
2012. szept. 28. 20:07
 3/5 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? 14 évesen ne kezd el! minimum 19 mert akkor már lesz elég élettapasztalatod :)
2012. szept. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fején találtad a szöget :D 14éves vagyok és még nem is tervezem egyelőre.Csak véleményekre vagyok kíváncsi hogy megállnám e a helyem a szakmában :D
2012. szept. 28. 20:18
 5/5 anonim ***** válasza:
hát ha olyan leszel pl. mint MC Soon vagy Riddler az úgy jó :D
2012. szept. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!