Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 éves vagyok és egy 14 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves vagyok és egy 14 éves fiúba vagyok szerelmes. Biztos vagyok benne h szeret csak nem tudom mennyire bízhatok az érzéseiben. Mit tehetünk? Érdemes várni amíg ő is "felnőtt" lesz? És ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
Nem történt köztünk semmi hiszen túl fiatal! Próbálkoztam más párkapcsolattal de nem sikerült neki sem.
2009. ápr. 23. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ez egy kicsit morbid így.. nem leszólni akarlak,de azért elgondolkozhatnál.. 18évesen neked hol kell egy 14 éves éretlen gondolkodású srác?
2009. ápr. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
egyet ertek az elsovel.szerintem talalsz egy ugyan ojan pasit csak "nagyobba".csak keresni kell.
2009. ápr. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Hát ez tényleg szokatlan. Első válaszoló; attól, hogy 14 éves, nem biztos, hogy olyan éretlenül gondolkodik. Egy 18 éves fiúnál ugyanarra az éretlenségre megvan az esély.


Én szerintem ha szerelmessek vagytok egymásba, akkor mindenképp érdemes.

2009. ápr. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Mit akarsz vele? Playstation-özni?
2009. ápr. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Egy 14 éves fiúnál ez eléggé változó, még csak most kezd majd felnőni, szóval vigyázz azért. Lehet hogy ő most jó bulinak tartja, hogy egy 18 éves nővel jár, és felvághat a haverjai előtt, de az sem kizárt, hogy tényleg szeret. Én szívem szerint azt mondanám, várj míg legalább 16-17 éves lesz a srác. Bár tudom, okoskodni meg okosat mondani messziről könnyű, jobbat szerintem senki sem fog tudni tanácsolni. Fogd fel úgy, hogy tart amíg tart, legalább megpróbáljátok, ha meg nem működik, akkor sem vesztettél semmit, hiszen Te magad is nagyon fiatal vagy!


Sok sikert!


20/L

2009. ápr. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen én is erre gondoltam h várni kell csak nehéz...
2009. ápr. 23. 16:43
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Várni? Mire? Miből állna, ha járnátok? Szerintem nyugodtan megpróbálhatjátok, maximum nem jön össze. Vagy ha várni akarsz, attól még ugyanúgy keresheted a társaságát. Nekem ez a véleményem.

Én 22 éves létemre egy 17 éves srácba habarodtam bele. De aztán mégse jöttünk össze, barátok maradtunk, én pedig megtaláltam a párom. (23/L)

2009. ápr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
jujj ö ég nagyon fatal hozzád,szinte még gyerek,te pedig a felnöttkor küszöbén állsz,és a fiuk amugy is 3 évvel késöbb érnek,akkor hol is tartunk? 7 évnél?nincs esélyed s emmi.
2009. ápr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

Ne foglalkozz azzal hogy ki mit mond!!!

A KOR NEM SZÁMÍT!!

Nálunk 14 év a korkülönbség és nagyon szeretjük egymást!!!

17 éves fiú vagyok!!

Nefélj a kapcsolattól, menj bele nyugodtan.Ha nem megy ugy is kiderül, de próbáljátok meg!!

2009. ápr. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

szerintem igen is szamit. Mostanaban "nagy divat" hogy a srac kisebb legyen, nekem ket 19 eves evfolyamtarsam van egyutt 15-16 eves sracokkal. Az a vicc, hogy mindketto ertelmes okos nonek nez ki es lasd...nem itelem el, de...kicsit furan jon ki amikor azt hiszik az ocsedet setaltatod az egyetem udvaran:D

Ha nagyon szeretitek egymast erdemes varni par evet, haddlassuk, hogy alakul, nemtudom mennyire szerencses.

a kiss srac valszinu csak felvagna a haverjai elott. Te meg jol pofara esnel. Persze ez csak egy lehetoseg, lehet Ti vagytok a nagy kivetel. Habar 1 a 10000-hez hogy 14 eves koratol arrafele beere Veled eveken keresztul. Ha pedig csak szorakozni akarsz akkor azt lehet batran:)

Udv

2009. ápr. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!