Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Zeneiskolák Csepel, Szigetszen...

Zeneiskolák Csepel, Szigetszentmiklós közelében? Lehet egyszerre két hangszeren játszani? (fuvola, zongora? ) 12/l

Figyelt kérdés
csak mert a mi sulinkban van egy, de csak alsósokat vesznek fel, és akiknek van zongorájuk... Pesterzsébet is jó fél óra utazás nem sok hévvel is tudok menni, mert tök közel van :)))

2012. okt. 5. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyszerre két hangszer az nem sulitól függ. Anno én is akartam, és pont akkor vezettek be egy olyat, hogy csak egy intézményben, és ottis csak egy tanszakon tanulhatsz, a másikért teljes árat kellene fizetni (kb 120ezer ft/félév). ha kinéztél egy zenesulit, mindenképp kérdezz rá, hogy ez hogy működik, mert lehet ,hogy kérvénnyel el lehet intézni valahogy (mert ugye szolfézsra nem kell 2x annyit járni:))
2012. okt. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:))
2012. okt. 5. 20:47
 3/5 xyasdd ***** válasza:
csepelen a mátyás király meg ott a karácsony sándor utcánál (gyár felé,hév nél)van 1 kifejezetten zene suli.
2013. jan. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia! Csepelen a Farsang Árpád Zeneiskola.Posztógyár u. 2. (HÉV végállomással szemben)


A másik amit az előttem hozzászóló említett egy konzi (zenei szakközépiskola) az teljesen más kategória!oda évekig kőkeményen gyakorolnak és dolgoznak az emberek hogy bekerülhessenek!


Így tehát Csepelen Farsang Árpád Zeneiskola ami szóba jöhet.

Orbán Boglárka- fuvolatanár, Őt keresheted ez ügyben és Tőle meg is kérdezheted a 2 hangszert!

2013. jan. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

bocsi, javítok, mert a Boglárka Szülési szabin van, akkor viszont

Romos Zsolt (tanszakvezető)-t keresheted.

Remélem segítettem! Sok sikert, de legfőképp kitartást a tanulmányokhoz!

2013. jan. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!