Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lehet-e egyből elektromos...

Lehet-e egyből elektromos gitáron kezdeni tanulni, anélkül hogy akusztikuson tudnék gitározni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 5. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
igen, lehet.
2009. aug. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem kezd sorban! Körtemuzsika-tilinkó-doromb-furulya-fuvola-harsona-trombita-lant-tekerőlant-bőgő-cselló-hegedű, és csak utána kezdjél.
2009. aug. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mer?
2010. márc. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az akusztikus és az elektromos gitár másra való. Többnyire más számokat lehet játszani rajta, de van olyan amit mind kettővel, de ebből kevesebb van, tehát jólenne mindkettőn megtanulni. Az akusztikust javaslom először, az olcsóbb, és ha esetleg mégsem tetszene a hangszer, akkor nem dobtál ki rá 50ezret... Az akusztikus 10ezernél kezdődik, az elektromos 30nál! Ha az akusztikuson többnyire el tudsz játsani nehezebb számokat, utána jöhet az elektromos.
2010. máj. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ne haragudjon meg az utolsó válasz a adó de nem muszáj új gitárt venni én láttam 16 ezerért használtan elektromost akusztikusat meg 3 ezerért nem kell megvenni mindjárt az első helyen!
2011. aug. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igen
2012. aug. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!