Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A zenei hallásomat milyen...

A zenei hallásomat milyen gyakorlatokkal fejleszthetném? Van erre mód, vagy majd alakul magától?

Figyelt kérdés

2012. okt. 12. 08:59
 1/4 intrepid ***** válasza:
Iskolai ének-zene tanárodat kérd meg, hogy írjon listát arról, milyen zenéket hallgassál meg.
2012. okt. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az már jó pár éve nincs nekem! :D
2012. okt. 12. 10:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor ezek szerint nem iskolás korú vagy. Hát, ha ezidáig nem "alakult ki", akkor azt már csak nagyon komoly tréninggel lehet megfelelő szintre hozni.

Nem véletlenül mondogatják, hogy erre születni kell.

2012. okt. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én electro zenéket csinálok, kezdetekben nagyon nehezen ment, az első zenéim nagyon gyengék voltak. Azóta rengeteget fejlődtem, népszerűbb electro zenéket rongyáhalgattam, azután átnéztem a remakejük "kottáit" (bár FL Studiot hasznàlván ezt nem nevezném annak, attól formailag eltérő. Mostanra le tudok utánozni dallamakot valamilyen szinten. Ez kb fél év gyakorlása.

Szintetizátorkészítés még mindig nem megy xD

15F

2012. okt. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!