Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek is sokkal jobb a...

Szerintetek is sokkal jobb a One Direction és LMFAO mint a Guns'n Roses?

Figyelt kérdés
Mer szerintem egen csak néhányan nem így gondollyák mint ahogy én.

2012. okt. 13. 17:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
most komolyan azt akarod, hogy a föld lángba boruljon?! és ezt nem csak a helyesírásra értem... mi az, hogy jobb? annyira értesz hozzá, hogy meg tudod mondani? max véleményed lehet, hogy mi tetszik jobban! nagyon remélem, hogy csak viccből írtad ki ezt a kérdést...
2012. okt. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem. A One Direction és az LMFAO csókolomot köszönhet a Guns N' Roses-nak.
2012. okt. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
miér lenne vicc ? fullra komoly
2012. okt. 13. 18:27
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
zeneileg és szövegileg is igényesebbnek tartom a guns 'n' roses-t.
2012. okt. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%

Szinte biztos vagyok benne hogy ez egy kamu kérdés... ha nem akkor viszont csak egy dolgot tudok hozzáfűzni:


I don't want to live on this planet anymore...

2012. okt. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 chrishu ***** válasza:
90%
A GNR kitörli a seggét a kedvenceiddel
2012. okt. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%

KOMOLYAN GONDOLOD H EGY VÁNDÁJREKSÖN FELÉR EGY OLYAN ZENEKARRAL AMI MÁR A 80-AS ÉVEK ÓTA HÓDÍT????.. -_- .. SZERINTED MIÉRT HALLGATJÁK MÉG MOST IS AZ EMBEREK?? MER VAN MONDANIVALÓJA ÉS EZERSZER JOBB ZENÉT CSINÁLTAK MINT VALAHA FOGNAK A MOSTANI SLÁGEREK !!!!


: True Gunner♥

2012. okt. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%

"csak néhányan nem így gondollyák mint ahogy én."

hát erre most mit mondjak?

neked az a kötelességed hogy megváltoztasd más véleményét arról hogy milyen zenét hallgason?

ki vagy te?

2012. okt. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%

Remélem hogy ez egy kamukérdés egy unatkozó embertôl. Hogy melyik a jobb? A Guns n Roses egy legenda míg az One Direction egy divat szar amit max 14 évesek hallgatak.

De remélem tényleg kamu.

2012. okt. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
69%
Én a felsorolt 3-ból kettőt szeretek: LMFAO és a GnR-t, de a 1D-t nem. Nekem túl sziruposak. Túl ,,cukikák".
2012. okt. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!